Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol vegyem fel a babavárót?

Hol vegyem fel a babavárót?

Figyelt kérdés

Beszèltem bankmonitoros hitelügyintézővel, aki bank váltást javasolt. (OTP-ről, Erste bankra)

Tényleg jobb az erste?

OTP-nél vagyok 16 éve.



2022. júl. 7. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

OTP nekünk gond nélkül megadta, pedig csak egyikünk fizetését vetettük alapul.

Gyors volt, 3 nap után már hívtak is, hogy mehetünk a szerződéskötésre.

2022. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Gobdolom megindokolta, hogy miért az a jobb.
2022. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Annyit mondott, hogy az OTP drága.

De néztem a bankmonitor oldalát, az erste bankkal lehet online intézni a hiteles dolgokat. Pedig elvileg Bank függetlenek.

2022. júl. 7. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van, az OTP tényleg drága
2022. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem kérdés, hogy OTP-től érdemes átmenni másik bankhoz, viszont azt nem értem, hogy ennek mi köze a babaváróhoz. Nem feltétlenül kell ugyanannál a banknál vezetni a számládat, mint ahol a hiteled van és fordítva.
2022. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Mert azt mondta a hitelügyintéző, hogy nyissunk Bankszámlát az ersténél, és utaljunk kezdésnek oda 150 ezer forintot minimum.
2022. júl. 8. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!