Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsön mellett...

Személyi kölcsön mellett lehet felvenni lakáshitelt?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk házat venni,találtunk is egyet már csak ez a kérdés maradt hátra. Bankkal hétfőnk tudunk csak beszélni erről. Csak addig meg tűkön ülünk. A személyi kölcsön 1,5millió. Törlesztője havi 100ezer. A tervezett lakáshitelé lenne 130. Ez együtt a nettó kereset 30%-a kb. Az önerőnk is a ház árának 33%-a.

2022. júl. 9. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, csak be kell férned a JTM-be. Viszont önerőnek akkor szokták elfogadni a személyi kölcsönt, ha a két hitel igénylése között 90 nap eltelik.
2022. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az önerő az nem kölcsönből van.
2022. júl. 9. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy mindkettőt egyszerre vegyétek fel? Én igényeltem lakáshitelt, rá kb. fél évre személyi kölcsönt. Fel sem merült, hogy probléma.
2022. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a 33%-ot hogy 6millió van és a ház 18 millió. De a 6az nem hitel.
2022. júl. 9. 14:57
 5/5 A kérdező kommentje:
A személyi az régebbről van meg. Másfél év és lejár
2022. júl. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!