Kaphatok kétszer hitelt ?

Figyelt kérdés

Március elején bementem az OTP bankba személyi kölcsönt felvenni 500.000 Ft,mert egy nagy váratlan kiadás történt ezt megkaptam.


örökölni fogok 5m Ftot és én ezt őnerőnek szeretném felhasználni és vennék fel a k&h lakáshitelt 10m Ft-ot kérdésem,hogy megkapom úgy a lakashitelt,hogy van egy személyi kölcsönöm is,kifizetni az 5mftból nem szeretném az 500.000ret.



2022. márc. 26. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Igen kapsz
Nem
Egyéb leírom
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kaphatsz, ha a JTM-be belefér (a fizetésed max felét költheted hitelre). De a K&H-val csak szívni fogsz, azt garantálom!
2022. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Meg van szabva, hogy a fizetésed hány százalékát költheted törlesztésre. Ha belefér akkor aztán 5 hitelt is felvehetsz.
2022. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem
2022. márc. 26. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Jobban jársz, ha visszafizeted és 10,5millió lakáshitelt veszel fel, mintha lenne egy személyi kölöcsönöd meg egy lakáshitel.

Perzs ecsak ha a fél millióval kevesebb önerő is belefér, ha nem, akkor nincs választásod kell mindkettő, akkor a fizetésedtől függ, hogy megkapd a lakáshitelt.

Elvi akadálya nincs.

2022. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

azt az ötletet sem vetném el, hogy a személyi kölcsönt kiváltsd, betörleszd ezt az összeget és többet veszel fel, amire szükséged van (akár egy jobb kondíciót adó banknál)

egy dologra hasznos figyelni, hogy szk igénylés után kb. 60-90 napig nem igényelhető jelzáloghitel a legtöbb hazai banknál

2022. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!