Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy vonhattak le tobbet a...

Hogy vonhattak le tobbet a szamlamrol online rendelesnel??????

Figyelt kérdés

Rendeltem egy online cegtol.

Fizeteskor meg egyszer ellenoriztem a termekeket,az arakat,a szallitasi koltseget, majd fizettem.


Az oldal automatikusan osszegezte a rendelesemet a feltuntetett arral.

Emailt is kaptam a valósan fizetendő árról.


A bankos applikacion mindig ellenorzom a levonasokat.

Most is igy tettem. Dobbenten lattam, hogy dupla osszeget vont le a szamlamrol! Erthetetlen!


Atvagtak??? Csalás??????

Sajnos naiv voltam. Nem neztem utana az oldalnak. Miutan porul jartam, kutakodtam. Se ceginfo, se bemutatkozas, se elerhetosegek, se semmi! Egy automatikus levelezo resz van csupan az oldalon!!! Semmi mas roluk!!!!!


Termeszetesen irtam nekik oda! Nem hagyom magam, sőt! … csak tudnam ilyen oldallal hogy lehet szembe menni?

Valaki tud valamit tanacsolni? Tipp? Tapasztalat? Barmi?? Nagy osszegrol van szo!

Hogy mehetek a penzem utan?



2022. júl. 11. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Sehogy.

Most se a jogi kérdésekben tetted fel.

Vedd tanulópénznek.

2022. júl. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Min keresztül ment a fizetés? OTP, Barion, ...? Lehet, hogy csak hiba történt, ilyenkor egyszerűen nem kerül levonásra könyveléskor a második összeg. Ha ismeretlen volt a fizetőplatform, akkor könnyen lehet átverés is.
2022. júl. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
A bankodhoz fordulj.
2022. júl. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Idokozben rajottem, hogy csaló oldal. Buta voltam, hogy nem tajekozodtam honnan rendelek!


A bankom hogy tudna segiteni? Levonasra kerult az osszeg. Max inkabb rendorseghez,nem?

2022. júl. 11. 06:53
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettő.
2022. júl. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Olvasnivaló:

[link]

2022. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Melyik volt ez az oldal?
2022. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!