Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha menteni akarom a pénzem...

Ha menteni akarom a pénzem akkor milyen devizát érdemes most vennem? Várjak ki vagy most vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom pár hónap múlva/egy-két év múlva ismét visszamegy-e bőven 400 alá az euró, de most aggódom mert minden megtakarításom ft-ban van (igaz 300 ezer kripto-ban).

Nem tudom most érdemes-e dollárt/eurót/svájci frankot venni? Ha igen akkor melyiket?

Nem akarok nyerészkedni, simán csak stabilan/értékben akarom tudni a pénzem.



2022. júl. 11. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Euro usd es bitcoin, 1/3-ad aranyban
2022. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Én Már korábban megszívtam, hogy a csúcs közelében váltottam. Ha meglesz a kiegyezés az EU-val, akkor erősödést várok, addig nem veszek nagyobb összeget.
2022. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Kazah téngét vagy malawii kwachát.
2022. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: Eurót fogsz venni? Egyébként dollárra gondoltam. Az most erősödik az euróval szemben is.
2022. júl. 11. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Az amerikai dollár tartósan erősődni fog a következő években. A forint egyelőre tovább gyengül,az euró kiszámíthatatlan.
2022. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha meg akarod tartani az értékét és nem akarod hogy inflálódjon, de kockáztatni sem akarsz hogy növekedjen, akkor a legjobb befektetés az arany.
2022. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki megnézte már az arany USD árfolyamát tíz éves időtávon az nem mondd olyat, hogy a legjobb befektetés. Aki hallomásból mond dolgokat azok igen.
2022. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az ő szemszögéből lenne az arany vagy egy stabil coin, a legjobb választás.
2022. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!