Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp junior szamlat nyissak...

Otp junior szamlat nyissak vagy mar ne azt? 22L

Figyelt kérdés

Ingyenes rajta minden, nem lesz tartozasom ha nem megy ra semmi penz

24 eves korig lehet hasznali a junior szamlat még 2 evem van

Ti melyiket nyitnatok? Juniort vagy mast?


2022. júl. 15. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Juniort nyitottak anno, az feltételezem, kedvezőbb. Utána átalakult felnőtt számlává, talán valami kedvezményes formában. Még mindig az van nekem (eltelt kb. 20 év), rákérdeztem időről-időre, hogy érdemes-e váltani, de mindig azt mondák, hogy ennél kedvezőbb csomag nincs. Nem tudom, hogy amiatt, mert régi vagy amiatt, mert juniorból alakult át (vagy mindkettő)
2022. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2 ev alatt is megsporolsz rajta egy csomo penzt, utana meg ugyis valtani kell. Siman nyiss juniort.
2022. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De utana ez a bankszamlam el fog tunni? El fog tunni mondjuk 2 ev munkaviszonyom ami arra a szamlara ment?
2022. júl. 15. 10:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Pl ha hitelt akarok felfenni mondjuk, es pont akkor jar le a junior szamlam, nem fogok tudni mert az a szamla mar nem lezezik?
2022. júl. 15. 10:57
 5/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: ezt kérdezd meg a bankban, de nem hiszem, mert nekem a bankszámlaszámom mindvégig ugyanaz maradt.
2022. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nem fog eltűnni, a számla számod valszeg ugyan az marad, csak a csomag lesz már "felnőtt". Legalább is nekem anno így volt.
2022. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan nyithatsz, én az Ersténél nyitottam diákszámlát 23 évesen (ott 26 éves korig jár), amint lejárt díjmentesen átváltották egy nem diák, de kedvezményes csomagra, amire írtak egy határidőt, hogy meddig él. Ez a határidő 5 éve lejárt, de azóta is a kedvezményes, nem igényelhető, a lakossági csomagoknál jóval kedvezőbb csomagban vagyok. Azóta kétszer is voltam bent a bankban, adatváltozás miatt és társkártyát csináltatni. Bár én nem szóltam, de az ügyintéző se vett róla tudomást, vagy nem foglalkozott vele.
2022. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: nem fog eltűnni semmi.

A számlaszámod is ugyanaz marad, minden ugyanaz marad.

A korhatár betöltése után jön egy hivatalos levél, amelyben leírják, hogy korhatárt betöltötted, lakossági számlacsomagba sorolnak át (valamelyikbe), vagy választási lehetőséget ajánlanak fel.

2022. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
OTP-nél vagyok 18 éves korom óta, idén töltöttem a 24-et. Engem automatikusan átraktak sima lakossági csomagba. A bankkártyád száma fog csak változni, mivel 24 éves korod után a Junior helyett hagyományos kártyát kapsz majd, de minden más marad ugyanaz.
2022. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minden marad, csak kapsz egy új kártyát, ahogy fent is mondták.

Automatikusan áttesznek majd bázis vagymilyen számlára.

Viszont ha az nem fog tetszeni, tudsz majd váltani 35 éves korig igényelhető, pályakezdői SMART csomagra. Konkrétan valami évi 2600 forintos díja van és ennyi.

Ezért választottam énis az OTP juniort, így 22 évesen, mert utána is elég fényes a helyzet csomagokat illetően, más bankoknál meg ilyen 8800 éves kártyadíj, meg legalább ugyanennyi kezelési költséggel.

2022. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!