Csok plusz feltétele?

Figyelt kérdés
Működhet úgy a csok plusz, hogy feleségként itthon dolgozom, van két gyermekünk, bevállalnánk egy harmadikat, de a férjem Ausztriában dolgozik, naponta ingázik Sopronból? Nem gond a kinti munkahely és Tb?

máj. 21. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Elképesztő azért, hogy már azok is a hazai ingyenpénzt akarják, akik tudatosan nem itthon adóznak...
máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy soproniként mindenféle támogatáshoz kell folyamodnunk, mert 120 milliótól kezdődik egy családi ház a sok idetelepült miatt. Sokminden elképesztő igen..
máj. 21. 17:26
 3/8 A kérdező kommentje:
De egyébként ha nem veszem fel a kedvezőbb kamatú hitelt, akkor jobb lesz a nyomorult életed? :)
máj. 21. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjad már csak orbánozni tudnak nyakra főre


Az a vicces hogy van olyan ellenzéki politikus aki igénybe vette ezeket 🤣


Meg önerőből megnéznék bárkit házat venni csok vagy bármi ilyesmi nélkül

máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

@5


Az enyém nem nyomorult, én soha nem kuncsorogtam sem ingyenpénzért, sem hitelért.


@4


Ha Sopronban drága a ház, kereshetsz Szabolcsban meg Békésben, ott sokkal olcsóbb. A soproni házak nem a betelepülők miatt drágák, hanem azért, mert az ottani árak a külföldön dolgozó és adózó férjed pénztárcájához vannak szabva.

máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor miért lett Sopron és agglomerációja lakossága a háromszorosa 15 év alatt? :)

Ez még eszembe se jutott, hogy hagyjam itt a családot, barátokat, munkahelyet, az egész életemet azért mert Mordorban olcsóbb egy ház :)

Akkor megnyugodnál?

máj. 22. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Én nyugodt vagyok, nem én sírok az ingatlanárak miatt.


Kelet-Magyarország csak a buta sznobok szerint Mordor.

máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oksi :)
máj. 23. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!