Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy autonk hitelre/svájci...

Van egy autonk hitelre/svájci frank/alapon. Már 73ezer forint a havi fizetése. Azt tudom ha nem fizetjük elviszik az autot, de utánna mi következik, mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérjél egy összeges havi törlesztörészletet.
2010. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Fennmaradt tartozás kamatozik amíg ki nem egyenlíted, vagy nem hajták be rajtad. Plusz a költségeket rád terhelik. Inkább próbáljatok megegyezni és fizetgetni, vagy eladni, s a maradékot kifizetni.
2010. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy belekérdezek, de milyen autó és mennyit is vettél fel pontosan?Ezt a magas törlesztőt milyen árfolyamon számolták?

Sztem irreálisan magas, pedig nekünk is frankhitelünk van,10 éves, szinte semmi önerővel, most jött a csekk, 223-al számoltak,55 e Ft.

2010. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Opel vectra 1.6 benzines 3 éves az autó!
2010. szept. 22. 13:38
 5/7 A kérdező kommentje:
3.800000ft volt az autó.700000-ért bele számitották a régi autót.és igy fizessük havonta.
2010. szept. 22. 13:42
 6/7 anonim válasza:
58%
Ez a legnagyobb szívás egy autóhitelt bebukni. A 3.8-ért vett autótokat majd elárverezik 2 millióért, + rátok terhelnek egy csomó extra költséget, a maradékért pedig végrehajtást kérnek az ingatlanjaitokra és ingóságaitokra.
2010. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont a miénkhez képest reális.

Melyik bank?

Én ugyan kértem a CIB-től fizetés könnyítést, de még csak válaszra sem méltattak.Pedig minden hónapban a határidő előtt 1 héttel utaltam a pénzt.

Mi most kb. 800 000 buknánk, ha eladnánk,ennyit kellene ráfizetni.Állítólag lehetne kérni részletfizetést, de én már abban sem hiszek.

2010. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!