Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mindenki felkészült rá, hogy...

Mindenki felkészült rá, hogy egy jó időre utoljára láttuk 400HUF felett a dollárt?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 02:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/141 anonim ***** válasza:
61%
Te pampogsz itt hónapok óta, hogy romlani fog a dollár, aztán mégsem. Fogalmad sincs, miről beszélsz, csak ezt a csatornát használod a teóriáid megerősítésére. A Fed folyamatosan azt nyomja, hogy csak lassú testtel a pivottal, erről nem hallottál?
2022. okt. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/141 A kérdező kommentje:
Mondtam egyetlen percig is, hogy a Fed pivotról beszélek? A DXY pricea action pivotról. Marha jól mulatok egyébként rajtatok, nyomjátok csak.
2022. okt. 14. 03:41
 33/141 A kérdező kommentje:

Egyébként tökre megértem, hogy mindenki agresszív velem, én sem örültem anno amikor olyan véleményt olvastam amiből nekem károm származhat és nem egyezett az én nézeteimmel.

Akkor elmondom mi lesz.

A Fed emel még 75bps-t novemberben (októberben ugye nincs FOMC). Novemberben kijön az első 8% alatti CPI, majd emelnek még 75-öt vagy 50-et ugyanebben a hónapban. Innentől kezdve az amcsi infláció a lejtőn, a Fed kevésbé lesz hawkish, a dollár meg beleáll a földbe, mert újra mindenki elkezd risk on asseteket vásárolni belőle.

Itt ami bekavar a teóriámnak az a belpolitika (ez a forint belső dolga), de alapvetően a DXY délre tart masszívan.

2022. okt. 14. 03:44
 34/141 A kérdező kommentje:

USDHUF to 340

[link]

2022. okt. 14. 03:51
 35/141 krwkco ***** válasza:

#34

Az alsó görbe gondolom az RSI.

A price/RSI divergenciára utalsz ezzel az ábrával?

2022. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/141 A kérdező kommentje:

Oké, azt elismerem, hogy tévedtem a szintekkel, de október 15 óta szépen megyünk lefelé ahogy ígértem. Én bucira kerestem magam a shorttal azóta, de most zárok is pár pozit részben.

Ha a 415-ös szinten nem torpanunk meg, akkor 387 a következő állomás.

2022. okt. 17. 17:43
 37/141 anonim ***** válasza:
Igen,vagy nem... Addig valtoztatgatod amig valamiben caak igazad lesz :)))
2022. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/141 A kérdező kommentje:
21-es válaszban napra pontosan írtam arról a szakaszról ameddig 400 felett lesz az USD/HUF. Más kérdés, hogy azóta feljebb ment 20ft-ot a range, mert a forint önmagában is szarabb lett, amivel nem számoltam, csak a DXY-ra fókuszáltam. Gondolom ez továbbra is boldogság mindenkinek aki 440 felett váltott. :)
2022. okt. 17. 18:08
 39/141 A kérdező kommentje:

Egyébként sorry mindenkitől akit felidegesítek bármivel, de tényleg. Néha elragadtatom magam amikor "pamogásnak" nevezitek amiket írok, hogy a többit ne is említsem. Ettől függetlenül remélem mindenki levonja/levonta a következtetéseket:

- Sose alapozz más véleményére

- Ha valami MINDENKI szerint jó ötletnek tűnik, akkor az nem az


Ez utóbbi extrán fontos. Legyen az részvény, állampapír, bitcoin vagy dollár mánia. Ha be akarsz fektetni, akkor most abból vegyél amiről senki nem beszél. Ennél nyilván sokkal de sokkal részletesebben bele kell menni a dolgokba, de ha a csordaszellem helyett kontra álláspontra helyezkedsz mindig, azzal már jobban jársz, mint a csordaszellemmel, ha ez a "mindset" a befektetések terén, hogy megyünk a tömeg után.

2022. okt. 17. 19:36
 40/141 krwkco ***** válasza:

#39

"USDHUF to 340 [link] "

Azért ennek az alapjait még részletezhetnéd. Mert ez egy igen erős állítás.

2022. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!