Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy olyan problémám hogy...

Van egy olyan problémám hogy szeretnék pénzt be hajtatni bíróság által, de nekem van tartozásom bank felé és nem tudom fizetni abból lehet valami ügyem a a bank felé, az által szóba jöhet a banki tartozásom?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A két dolognak nincs köze egymáshoz. Ha valaki tartozik neked, és erről van egy jogerős bírósági határozatod (vagy az utóbbi időben közjegyző által jogerősített fizetési meghagyásod), akkor kérhetsz bírósági végrehajtást. Ettől függetlenül ha te tartozol a banknak, a bank is megteheti ugyanezt ellened, az két külön ügy lesz, és ezesetben nem is hivatkozhatsz arra, hogy de hát neked is tartoznak.
2010. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha én bíróságra adom az én ügyemet akkor nme lesz bele keverve a banki ügyem? És nem fognak ott számon kérni a banki tartozásommal kapcsolatba,
2010. szept. 24. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!