A CIB bank jó választás?

Figyelt kérdés

Diákként szeretnék számlát nyitni. Az OTP és a CIB bank között vacilálok. Az OTP-s diákkártyát már ismerem.

De most a CIB bank Szelfi számlanyitas (ajándék JBL-lel) felkeltette a figyelmem.

Nem tudom melyik érné meg jobban az OTP vagy a CIB…

Illetve nem találtam infót arról, hogy ha a Szelfi számlanyitást választom akkor is kapok e fizikális bankkártyát.

Vagy esetleg mi a javaslatotok?



2022. aug. 23. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét bank egy kalap szar, az Erstevel karöltve. K&Hs vagyok, az rendben van nagyjából.
2022. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1: Szerintem meg a K&H egy nagy kupac kaki. Nekem csak rossz tapasztalatom van velük.


OTP nem túl olcsó (bár a Junior az igen), de legalább mindenhol ott van és jók a szolgáltatásai.

2022. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

OTP-nél ha már nem is vagy junior, van SMART számlacsomag, valami éves 2500 díja van, az semmi.

Cserébe a cib-nél oké, hogy 3 évig ingyenes, de utána meg valami 8 ezres díjak vannak, plusz kártyadíj stb..


Én csak emiatt választottam az OTP-t, mindenhol ott vannak, tetszik az app és olcsó is junior számla lejárása után. Na meg szép kártyám is náluk van, a cib-nek nincs.

2022. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30 éve cibes vagyok, most már nem ajánlom senkinek. Rengeteg bankfiókot bezártak, hétvégi fiók nincs vagy alig van. ATM is alig van, azonnali készpénzbefizetéses meg még ritkább. Rengetegszer van leállás. A mobil app kényelmetlen.
2022. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez csak személyes tapasztalat, de a Raiffeisennel 25 év alatt nekem még nem volt gondom, pedig majdnem minden banknál volt már számlám. A legnagyobb trutyi az OTP és az Erste.
2022. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz a Szelfi számlanyitas mellé fizikális kártyát, és ha betöltöd a 24-et, a számlád átvált eco számlacsomagra, ami onnantól kezdve akkor marad díjmentes, ha havi szinten érkezik a számlára a minimálbérnek megfelelő összeg.
2022. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az OTP-nél semmiképp ne nyiss számlát, drága és rossz. A CIB ajánlata egész jó, de maga a bank az "ehhh" kategória. Találsz jobb diákszámlát a Raiffeisen-nél, az Erste-nél vagy a K&H-nál.
2022. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szar
2023. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!