Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gránit bankszámla megszüntetés?

Gránit bankszámla megszüntetés?

Figyelt kérdés
Van egy Gránit Bankos bankszámlám, amit meg szeretnék szüntetni, mert igazából nem használom. Ezt lehet VideóBankon vagy szabad formátumú levélben intézni, vagy mindenképp szükséges személyesen bemenni a bankfiókba? Van valakinek ezzel tapasztalata?

2022. aug. 25. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel a Gránit Bankot!

Annál jobbat úgysem tud senki sem mondani. És kérdezz rá minden részletre ami felmerül!

2022. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én videóbankon keresztül nyitottam meg a számlámat, és azóta minden ügyemet ott intéztem, személyesen sosem jártam náluk, úgyhogy teljesen biztos, hogy megszüntetni is lehet videóbankon keresztül, személyes megjelenés nélkül.
2022. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet szuntetni videobankon, de kisse maceras, mert webkameraba mutatva kell zsonglorkodni az igazolvanyaiddal ugy hogy tokeletesen olvashatoak, jok a fenyviszonyok stb.

Keszulni kell masik bankszamlaszammal ahova a maradek osszeget elutaljak az 1 honapos felmondasi ido utan, ami 5000 ft alatti osszegnel dijmentes, amugy a rendes atutalas dijai ervenyesek arra is.

Az elore fizetett eves bankkartyadij idoaranyosan visszajar a legvegen, de a bankkartyat a szamla megszuntetes kezdemenyezesenel azonnal letiltjak.

Ha van havi dija a szamlanak azt ugyanugy felszamoljak a megszuntetes alatt allo szamlad utan is, ezert ajanlatos mar elore 0 forintos szamlaban lenni. Dijcsomag valtasnak 1000 forintos dija van es csak ho fordulonal valtjak at...

2022. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!