OTP hitelkeret 150 ezer vissza lehet mondani?

Figyelt kérdés

4 Millióm el fogy akkor a 150 ezer miatt bajban kerülök?

Sokat le von honnapónta?

Vagy mire számíthatok Októbertől?



2022. szept. 15. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használsz belőle egy forintot sem, akkor csak ott pihen, mint lehetőség a számládon.
2022. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mintha nem magyarul írtad volna, úgyhogy csak következtetni próbálok arra, hogy mit akarsz kérdezni:

- a hitelkeretet bármikor lemondhatod, természetesen. (Sokszor le is kell, mert pl. emiatt nem engednek más hitelt felvenni.)

- ha nem használod fel, akkor viszont magától nem használódik, vagyis ha elfogy a számláról a saját pénzed, de kölcsönt nem veszel fel, akkor semmit sem kell rá fizetni.


Ennek semmi köze októberhez. Miért gondolod, hogy októberben bármi változik...?

2022. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

4.026.225 HUF van a számlámon.


"Ennek semmi köze októberhez. Miért gondolod, hogy októberben bármi változik...?"

Arra gondolok hogy akkor a pénzemből le vessz pár forintot vagy rendőrségi behajtó ügyem lesznek. Sose vettem még fel hitelt és nem is akarok soha.


Ezért gondoltam hogy holnap vissza megyek és vissza mondom, de akkor nem kell fizessek nekik 1 Ft-ot sem?


Meg nem szeretném hogy feljebb mennyen a hitelkeret.



Ma sajnos elég ideges rossz napom van meg jött ez a OTP-s dolog is.


Mondtam hogy szeretném felvinni a limitemet 50 000 Ft-ról 200 000 Ft-ra de úgy látszik azt ki hagyta, meg is néztem az OTP direkt-be ugyan úgy 50 000 Ft

2022. szept. 15. 17:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg azt mondta a hölgy hogy (ha jól emlékszek) velem történne valami akkor szüleim hozzá férnek.
2022. szept. 15. 18:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ezt sem értem, amit írsz. Borzasztó a helyesírásod.

Inkább menj be az OTP-be, és ott beszéld meg a dolgot. Én ennél többet nem tudok erre mondani, mint amit a 2. hozzászólásomban írtam.

Azt egyébként te tudod, mi van a szerződésedben...

2022. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne tarts 4 misit otp számládon... Bármibe beteszed az államkincstárnál, akkor is jobban jársz...
2022. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. szept. 16. 09:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mert ha ennyire nem tudsz írni, a pénzügyeidet nyilvánvalóan nem fogod tudni megfelelően kezelni.


Menj be az OTP-be, és szüntesd meg a hitelkereted. Ennyi.

2022. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megtörtént.
2022. szept. 16. 14:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Elintézted a limitedet is?
2022. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!