Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki mennyit bukott már életében...

Ki mennyit bukott már életében valamilyen üzleten vagy kamatos hitelen, bármin ami a saját hülyesége volt?

Figyelt kérdés
6 millió hitelt vettem fel anno egy biznisz elindítására, 9-et kell visszafizetnem, de a vállalkozás bedőlt. Most nyugtatnám magam a válaszokkal, hogy mással is előfordul

2022. szept. 27. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vallalkozas?
2022. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem buktam, csak megfizettem a tanulópénzt. Összesen kb 3 millió. De ennek a megfizetése kellett ahhoz, hogy most ott legyek ahol és az leegyek aki. Újra elkölteném, ha kellene.
2022. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve buktam kb 4 millió Ft-ot, vállalkozás nem jött be. A beleölt több ezer óra talán jobban idegesített, mint a milliós veszteségek. A CHF hiteles történetekhez képest, amik akkoriban voltak ez piskóta. Volt több olyan ismerős akinek úszott a háza plusz a szülők lakása is, ami pótfedezet volt. Mire megint összeszedték magukat és akkori áron vehettek volna valamit, addigra már 3x annyiba került minden.
2022. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Forexen 3 millió, amikor kb egy pesti lakást ért, meg -10 év legalább a stressztől


utána a budacashre bíztam 2 milliót..

2022. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Cryptoval 5 milliót 1 hónap alatt, de nem adtam el és így utána sikerült kijöjjek plusszosra
2022. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A lakáson, amit vettünk. Kiderült, hogy akkora problémák vannak (amit elmondtak, csak azt nem mondták el, hogy a kivitelező átejtette őket és nem fogja javítani) hogy a társasház pont akkor kezdett el pereskedni, miközben a bankra vártunk, meg még lakásonként 3-4 milliót fizettünk be 2 éven belül a közös részek rendezésére és még mindig derülnek ki hibák. Lassan úgy néz ki, hogy véget ér a per de a cégből pénzt nem látunk, akkor sem, ha nyerünk.


Két lakás között vaciláltunk és a másikkal sokkal jobban jártunk volna.

2022. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!