Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van aki bukott a Bitcoin-nal...

Van aki bukott a Bitcoin-nal és felvállalja?

Figyelt kérdés

Mi a stratégia? Kivárod míg visszamegy az árfolyam, és eladod, vagy benntartod?


Esetleg kiszállsz?


(nincs és nem is volt bitcoinom)



2018. febr. 5. 06:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim válasza:
10%

Csak az bukik vele, aki kiszáll és a legalacsonyabb árfolyamon kiveszi a pénzét :)

Amíg nem szűnik meg teljesen, bármikor van esély rá, hogy ismét felmegy az értéke, elég egy újabb hype-ot indítani. Pláne a Bitcoin egy elég speciális eset...

A tőzsde nem stabil bevételi forrás, hanem gyakorlatilag szerencsejáték.

Mi nem fektettünk bele hanem bányászunk, nem bányagéppel, hanem gamer riggel. Még ezen az árfolyamon is 50ezer forint körüli bitcoint szerzünk havonta. Ültetjük egyelőre és kivárunk, számolgatjuk azt a lélektani határt, amikor már tényleg ugrani kell a süllyedő hajóból, de valószínűleg még jó darabig nem fog eljönni, nem alakul olyan horrorosan a görbe.

Igazából nem bukunk vele semmit és még a gépet is el lehet passzolni utána, ha megunjuk a kockulást :)

Nyilván aki még a házát is belefektette a görbe tetején, az nem kicsit bukott, de kb. meg is érdemli mert hatalmas segg és fogalma sincs, hogy kell a tőzsdén játszani.

2018. febr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:

Már az elején tiltani kellett volna a hatalmas hazugságokkal tolt bitcoin hirdetéseket, a FB kicsit későn lépett, de helyesen.


Nem a bitcoin a hazugság természetesen, csak maga a hirdetések, amivel felpörgették 20k-ig az árfolyamot.

2018. febr. 5. 09:14
 3/88 anonim ***** válasza:
33%

"A tőzsde nem stabil bevételi forrás, hanem gyakorlatilag szerencsejáték. "


Nem szerencsejáték ha ismered, és ha ismered akkor tudod hol kell venni. Bitcoin van a tőzsdén, lassan 2 hónapja.

Most 7.5-nél kell vásárolni, aztán 9 körül eladni.

Sokan ezt csinálják, nézd meg az árfolyamot.

2018. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim válasza:
74%

Vannak ismerőseim akik tőzsdéznek és amúgy egyébként, nem bitcoinnal, okozhat meglepetést bármikor. Akkor is, ha tudod, mit csinálsz, szóval én akkor is szerencsejátéknak titulálom :)

Persze lehet biztosra menni kis haszonnal, de rengeteg amatőr ugrott be a Bitcoinba anélkül, hogy lövése lett volna a dolgokról. A kérdés arról szólt, aki bukott. Aki bukott, az meg az a sügér, aki beletette mindenét, amikor még fel volt pumpálva az árfolyam az egekbe. Na ilyet is ismerek :D

2018. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
44%

Áhh itt csak olyanok vannak akik milliárdosok lettek belőle :)

Én buktam már ilyesmin és nyertem is és kb nullszaldó lett belőle. A forexnél is ez a helyzet: olyanok is akik oktatóvideókat töltenek fel a netre szintén sokan nullszaldóban vannak és nem egy saját szigeten süttetik a hasukat. De legalább elütötték az időt valamivel és tanultak is valamit.

NAGYON hosszú távon lehetett a Bitcoinnal és társaival nyerni és elég sokat. De valljuk be a legtöbb ember nem 5-10 év múlva szeretne jobban élni hanem már 1-2 év múlva. Ez normális tekintve hogy 5-10 év alatt elvihet egy ma még teljesen egészséges embert is a rák vagy egy baleset. Vannak akik sokat nyertek de nekik óriási malacuk volt mert elsülhetett volna másképp is az egész (beeshetett volna augusztusban is).

Ha kevesen nyertek rajta dollár milliókat akkor sokaknak buknia is kellett értelemszerűen (nem a semmiből lesz az a pénz amit zsebrevágtak a nyertesei - hanem logikusan a vesztesek pénzéből).

Még lehet belőle óriási bukás azoknak akik tartogatják és arra számítanak hogy majd nyugdíjas korukra a Bitcoinon keresztül milliárdosok lesznek.

Már régebben leírtam hogy lesz egy lufi pukkanás és kaptam a leoltásokat. Itt van az emlegetett nagy korrekció. Most még egy tippelésbe bocsátkozok. A kriptopénzek a jelenlegi korrekcióból még talpra fognak állni és lesz még egy nagy árfolyam pupma 20k BTC árfolyam fölé (ha nem jön be ne panaszkodjon nekem senki) de azután már tényleg vége lesz. Aki 15k környékén vagy felette szállt be az akkor még kiszállhat ha ismét elérte legalább azt a pontot ahol beszállt. Vagy ha nem akar már kockáztatni további esést akkor inkább vegye ki a pénzét. Aki előrelátóan egy éve (vagy régebben) szállt be az még mindig jó nyereséggel szállhat ki. Most éppen már bányászni se érdemes már (úgy értve hogy újként belevágni a dologba vagy bővíteni a meglévő rigeket). A nagy cégek meg pont most a vége felé repülnek rá a kriptobányászatra (Samsung és AMD) amikor már a lecsengés jelei mutatkoznak.

2018. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

ha a lightning networkot elindítják biztos hogy lesz egy újabb rally. szerintem.


már ha elindítják, mert évek óta fejlesztik. elvileg.

2018. febr. 5. 16:31
 7/88 A kérdező kommentje:
tőzsdén vehetek? magyar bróker cégen keresztül is? hogyan?
2018. febr. 5. 16:32
 8/88 anonim ***** válasza:
35%
Ne vegyél, shortolj!
2018. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
71%

"Itt van az emlegetett nagy korrekció."


Korrekció 10% mínusz, Bear market 20% vagy annál több. 60%-t nem lehet korrekciónak nevezni.

És a kitörések után egyre lejjebb áll meg.

Most azok nyalják be, akik nagy pénzzel beszálltak, mert akik alacsonyan vették, leléptek a pénzükkel.


Én nem hiszem, hogy lesz idén 20k, inkább 1k vagy alatta. 2 hét alatt teljesen szétesett az egész, addig még tartotta magát.

Én is azt mondtam, hogy lufi, sőt, azt is, ha februárig nem indul meg, akkor bizony benézünk 8 ezer alá is.

Ha ez így fog menni, márciusra vége lesz ennek.

2018. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
70%

"Most 7.5-nél kell vásárolni, aztán 9 körül eladni. "


A nagyokos, hogy megmondta, a profi :D Amikor mindjárt lemegy 7000 alá :D:D

2018. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!