Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen típusú hitelt lenne...

Milyen típusú hitelt lenne érdemes választanom?

Figyelt kérdés

Költöznöm kell sajnos, ahol most vagyok nem tudok maradni. Viszont, amit félretettem a költözésre váratlan kiadás miatt elfogyott. Fél millió forint hitelre lenne szükségem 4 év futamidő nagyon sok lenne? Illetve mindenképp olyan kellene, ahol NEM kell munkáltatói igazolás, csak elég pl. számla kivonat. Jelenleg 185k, októbertől 220k nettó fix jövedelemben részesülök ez melyik és milyen hitelhez lenne megfelelő?

Fél év munkaviszony megvan, próbaidőm lejárt.

Providenten kívül bármit meghallgatok.

Jelenleg "hitelszűz" vagyok ezért is szeretnék tanácsot kérni. OTP-nél bankolok, de tudom, hogy ott pl nagyon magas a kamat és a visszafizetendő összeg. A lehető legoptimálisabbat keresném, de a neten olyat találtam ahol majdnem 700k-et kell visszafizessek, illetve nem tudom, hol elég a bank által kiáltott folyamatos jövedelem forgalom.



2022. szept. 30. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Munkálatói nélkül sehol.
2022. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor miért írnak olyan opciót, ahol elegendő a 3 vagy 6 hónap folyamatos bér utalás igazolás is?

Mert láttam, hogy van ilyen csak ezek közül is a legoptimálisabbat keresem.

2022. szept. 30. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor vedd fel ott ahol ezt láttad.
2022. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmilyet !


Miből akarod visszafizetni ?!

2022. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van rendes havi keresetem csak nem hiányzik, hogy faggason a munka helyi hr-s, hogy mi a francnak kell a hitel. Ilyen egyszerű
2022. okt. 1. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

"Van rendes havi keresetem"


Aha! Most még. És elgondolkodtál már azon, hogy ha holnaptól nem lenne, akkor miből perkálnál vissza ?!?!


Na, ez az !

2022. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor soha senki ne vegyen fel hitelt, mert mi van ha másnap nincs munkája? 🤔
2022. okt. 2. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:

7: így van !


Addig nyújtózkodjon az ember, ameddig a takarója ér..!

2022. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!