Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vett fel valaki mostanában...

Vett fel valaki mostanában OTP személyi kölcsönt online? Lenne pár kérdésem (lentebb)

Figyelt kérdés

A Cafeteria tényleg beleszámít naluk a tényleges jovedelembe online igenylesnel? Láttam jövedelem kategóriakent, hogy ki lehet valasztani. Illetve ugye nem hívják fel a munkáltatót külön? Mert lattam, hogy a munkáltató adataihoz még a teló számot is meg kell adni.

Amúgy tényleg gyors az egész folyamat? Sokan azt mondják, hogy nem kekeckednek es kb. akarkinek adnak (cserébe mondjuk jó drága).

10 éve legalább van náluk számlám és a fizum is odamegy lassan fél éve.



2022. okt. 4. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Amikor hitelkártyát igényeltem, kértek infót a munkáltatótól, engem is meglepett.
2022. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt nem tudod milyen formában kértek rólad infót? Valaki azt mondta, hogy személyes igenylesnel 20 perc volt az egész osszvissz, ketlem, hogy abba a munkaltatohoz valo telefonalgatas belefert volna stb.
2022. okt. 4. 14:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben veletlen arra nyomtam, hogy nem volt hasznos a válaszod... sorry, véletlen volt:)
2022. okt. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!