Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek sokan próbálnak...

Pista Mondialu kérdése:

Szerintetek sokan próbálnak mostanában online érvényesülni, pénzt keresni a tradicionális út helyett? Egyetem, karrier.

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Igen, fiverr, upwork, a freelance munka általánosságban is egyre népszerűbb, itthon is egyre több a KATÁs, ennek egy része biztos, hogy online. De ettőlfüggetlenül ez is "tradicionális", elvégzett munkáért fizetést kap, csak éppen sosem kell kimozdulnia otthonról.
2017. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy nagyon sokan próbálják ugyanazt csinálni és a siker csak néhány szerencsésnek kedvez. Megint néhányan még elvegetálnak belőle - annyit keresnek amit el is költenek az életre.

Szóval most már online nagyon nehéz érvényesülni - a sok próbálkozó miatt.

2017. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Én néztem ezeket mikor a 3D modellezés, látványtervezés érdekelt.


Igazából azt láttam, hogy vannak akik már kiterjedt ismerősi körrel, baromi jó referenciákkal kőkeményen nyomják, ők kapják a jobb melókat. A kis melókra meg ott van 100+1 amatőr.

2017. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!