Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki végtörlesztésnél számít...

Banki végtörlesztésnél számít bármilyen szempontból hogy honnan van a pénz?

Figyelt kérdés

A hitelem egy x részében szeretne a barátnőm segíteni és aggályunk merült fel azzal kapcsolatban hogy ebbe nem-e köt bele a bank vagy a nav.


Ő csak átutalná a pénzt nekem és azután az én résszemmel együtt szépen kifizetnénk a végösszeget.



2022. okt. 24. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekel senkit.
2022. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a szomszédasszonyom banki hitelét fizettem vissza, mert ketten külön leszerződtünk ezzel kapcsolatban, amiben vállaltam, hogy kifizetem helyette a hitelt.

Amikor készpénzben befizettem a milliókat a bankfiókban, semmit nem kérdeztek. Biztos, ami biztos alapon vittem a szomszédasszonytól egy meghatalmazást, hogy eljárhatok az ügyében, de az sem érdekelte őket, csak a személyi igazolványom, és a lakcímkártyám.

2022. okt. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sőt! 200 ezer forinttal többet fizettem be, mint kellett volna, hogy a végtörlesztés miatt felmerült egyéb költségek is fedezve legyenek. Akkor jelezte a banki ügyintéző, hogy amire ebből nem lesz szükség, azt a hitelfelvevőnek kifizetik, vagy kérésére átutalják egy általa megadott bankszámlára.

Ennyi...

2022. okt. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A bankot nem érdekli.


A NAV-ot viszont érdekeheti, az egy másik kérdés, hogy nagyon kicsi a valószínűsége, hogy kiszúrjanak.

2022. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A NAV-ot viszont érdekeheti,"


Nem nagyon fogja.

Ha mégis, akkor igazolod, hogy a barátnőd segített ki, aztán ennyi a történet.


Hidd el, hogy nem fog vele senki foglalkozni...

2022. okt. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szép napot!
2022. okt. 29. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!