Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bitcoinba pénzt beletenni...

Bitcoinba pénzt beletenni most rossz lépés?

Figyelt kérdés

20 ezer alatt áll, a kimutatásokon néztem, hogy sokan vesznek. De nagyon sokan el is adnak hatalmas mennyiségeket. Gondoltam ha újra felmegy 40 lehet értelme. De ha csak 25-ig megy fel már hozott valamit.

De olyat is hallottam, hgoy ha 12 alá süllyed leáll a bányászata, ha ez igaz. Össze is omolhat mint pl a LUNA főleg, hogy komoly befektetők mozgolódnak körülötte és főleg kifele veszik a pénzüket. Ha ez igaz. Én nem tudom. Jó lépés volt, vagy aggódjak?


2022. okt. 25. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezt senki nem fogja neked biztosra megmondani. Vannak az optimisták és a pesszimisták nagyjából azonos arányban, hiszen ha valamelyik oldal tartósan többségben lenne akkor változna az árfolyam. Ehelyett oldalazást látunk már egy jó ideje. Ugyanúgy benne van a pakliban hogy egyszer újra szárnyalni fog, mint az is hogy elértéktelenedik. Jobbak az esélyeid mint ha lottóznál, szóval ha azt a pénzt teszed bitcoinba akkor jó döntés. Ha az évek alatt keservesen összespórolt pénzedből veszel bitcoint, akkor az szerintem rossz döntés, függetlenül attól hogy hogy alakul majd az árfolyama a jövőben.
2022. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy az #1-es mondja


Alapjában véve a BTC-t egész pályafutása során 1 kérdés mozgatta:

TÉNYLEG ÉR E VALAMIT?


-- A BTC-t kedvelő befektetők az új aranyat látták benne, egy soha el nem értéktelendedő, a kormányoktól, nagy gazdasági szereplőktől független, bármikor elcserélhető új pénzt, ami egyre értékesebbé válik. Az ő szemükben a mostani helyzet csak átmeneti, most érdemes bezsákolni, mert olcsón lehet kapni, utána pedig újra kilő az árfolyam, azért sem kell aggódni, hogy nincsenek bányászok, majd a kereslettel együtt újra megjelennek, a magas energia árak meg csak tovább fogják drágítani a bányászatot, és ezze az árfolyamot.


-- A BTC-t nem kedvelő befektetők egy divat hóbortot láttak benne, amit az pumpált, hogy a különböző válságok során a nagy jegybankok iszonyatos mennyiségű forrást pumpáltak a pénzrendszerbe, ezek egy része a lakossághoz jutott, és a fiatal befektetők a BTC-ben találták meg azt, amire lelkesedni tudtak.

Az ilyen befektetők szerint a mostani zuhanás csak a kezdet, kipukkadt a lufi, szépen 0-ra fog esni az értéke (ahogy az több hasonló csoda befektetéssel történt), legalábbis nem lesz izgalmasabb befektetés, mint valami bóvli afrikai deviza, ami valójában a kutyának nem kell, elcserélni alig tudod bármire.



A kérdés az, hogy te melyik csoportnak hiszel. De biztosat senki nem fog mondani, mert mindenki a fenti csoportok valamelyikébe tartozik, nyilván aki még mindig BTC-ben ül, ő várja a messiást, hogy majd feltámad az árfolyam, és győzködni fog, hogy tuti befektetés, de ő akkor is várni fogja, ha már 0-át fog érni, aki meg eddig sem hitt benne, az most röhög, és röhögni fog akkor is, ha 10x lesz az árfolyam, és magyarázza, hogy most ez megint csak divat, majd megint összeomlik.

2022. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Sztem jo lepes. Rainbow chart alapjan most nagyon jo beszallo van
2022. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb nehany oraval miutan nagy kinlodva beleraktam. Elkezdett felfele menni.
2022. okt. 26. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 1 órában 100 dollárt esett...
2022. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
BTC annyira volatilis, hogy 1-2 órás, vagy napos chartot kb teljesen felesleges figyelni benne.
2022. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na pont ezért értelmetlen a kérdező utolsó kommentje.
2022. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Bitcoin egy lehetőség ami vagy bejön vagy nem kár kihagyni De mindent belerakni ugyanúgy hiba
2022. okt. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most 16 ezernél áll. Igaz, az utóbbi egy napban kicsit emelkedett.

Viszont összességében egy hónap alatt 20%-ot esett.

Hogy mit hoz a jövő, arra még tippelni is nehéz. A tipp meg olyan, mint a szerencsejték. Vagy bejön, vagy nem. Ma Tippmixen megtettem, hogy Argentína nyer Szaúd-Arábia ellen. Nem jött be. Ez van. A Bitcoin is hasonló. Megtippeled, hogy vajon most emelkedni fog-e vagy csökkenni, és ha eltalálod, boldog vagy, ha nem, akkor meg buktál. Persze, lehet a veszteségeket minimalizálni, szóval azért nem egészen egy Tippmix, de a kiszámíthatósága közel hasonló.

2022. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!