Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék érdeklődni hogy a...

Szeretnék érdeklődni hogy a Morgan Hitel és Faktor-ral kapcsolatban valakinek van rossz tapasztalata?

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 08:04
 1/1 Beto.RS04 válasza:
Szia. Egy sunyi cég. Arra megy, hogy hogyan tudnak kicsinálni. Volt egy hitelem. Be pereltek és amit felvettem tőke összeget ítélte meg a bíróság fizessem vissza 2 éven belül. Megtörtént. Idő közben úgy majdnem 3 év után most értesültem róla hogy a akkori kamatot követelik rajtam ami majdnem fél millió. Bírósági végrehajtónak van adva ahol már 900ezer forint. És nem egy ilyen esetet olvastam róluk. Plusz direkt erre mennek, hogy bárkinek adnak hitelt aztán kiforgatnak a vagyonodból.
2022. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!