Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste-sek! Hol találhatom meg...

Erste-sek! Hol találhatom meg az IBAN-azonosítómat? Aboutyou ról akarok rendelni, de fogalmam sincs, hogy hol van nekem ilyen IBAN. A szerződés elején kéne, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Nektek hol van, hanyadik oldalon az iban-otok? xd


Utólag , miután már elküldtem a megrendelést, azután írta ki, hogy kell ilyen is.



Vagy akkor adjam meg helyette a bankszámlaszámom?


Vagy ez város/megyefüggő, hogy mi az iban szám?


"Visszaküldés esetén szükségünk van a banki adataidra, hogy a termék(ek) árát visszatéríthessük. Adataidat a saját profilodban a banki adatoknál állíthatod be. Kérjük, vedd figyelembe, hogy csak magyar bankszámlák IBAN-ját tudjuk elfogadni."


Másik mező nincs, csak vezetéknév, keresztnév, és Iban-os sor; máshova nem lehet beírni semmit; nincs több ilyen kis sáv.


Amúgy egyelőre nem akarom visszaküldeni, xd, még meg se jött, azért rendeltem; hogy legyen. XD De amúgy se biztos, hogy ha lenne vele valami, visszaküldeném; szóval nemtom, minek kérik ezt most így, főleg, hogy elsőránézésre nincs is feltűntetve sem a kártyámon, semelyik papíromon,


Netbankban esetleg nézhető ?


Vagy így is elfogadja a megrendelést?


Vagy még mindjárt megpróbálom ehelyett azt, amit ír; hogy banki adatok kitöltése a profilomon, de azért ezt is le kéne okézni.


Meg azért mégiscsak kéne , hogy hol tudom megnézni az IBAN-t. Előre is köszi, ha valaki megírja.


---

Megnéztem, ott a profilomon nem találok sajnos banki adatokra vonatkozó részt. :S :S


Remélem, meglesz; nagyon köszi mindenkinek a segítséget, előre is !!! ♥ ♥ ♥



2022. okt. 30. 10:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem ez a dombornyomott számos a kártya hátulján tükrözve, fordítva írva? A kártya azt hiszem, Maestro, de nem bizos. Egy piros meg egy sárga kör van egybefonódva rajta, és a metszetük narancssárga. Asszem, aszondták, a Visa jó külföldön is, de már úgy igazából nincs különbség. Szal akkor elvileg ez is jó lenne külföldre is. Most Magyarországon vagyok.
2022. okt. 30. 10:51
 2/14 A kérdező kommentje:
A bolt magyar oldalán vagyok , a pont hu-son.
2022. okt. 30. 10:55
 3/14 A kérdező kommentje:

Várjunk. Kaptam róla egy e-mailt, hogy : "Köszönjük a megrendelésedet, amely ezennel hivatalosan is meg lett erősítve. " Szóval elméletileg el lett fogadva. :):) ♥ ♥ ♥


De azért még légyszi írjátok meg, hol lehet megtalálni az IBAN-t. :):) ♥ ♥ ♥

2022. okt. 30. 10:59
 4/14 A kérdező kommentje:
azt is kiírja a rendeléseimnél, hogy előkészítés alatt. ♥♥♥
2022. okt. 30. 11:03
 5/14 anonim ***** válasza:

Bankszámla kivonaton rajta kell lenni.


De ha tudod a normál magyar számlaszámod itt megmondja az ibanod.

[link]

2022. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
George-ban ha rányomsz a számlainfókra, ott lesz
2022. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de a google-ről hallottál már? Komolyan ezek a mai fiatalok tényleg ennyire életképtelenek?

Az internet nektek csak a tiktok, az insta meg a ruharendelés?


Nyilván nem lehet mindenkitől elvárni, hogy értsen a pénzügyekhez, bár mondjuk ez annyira alap, hogy nem is értem, hogyan lehet egyáltalán ilyet kérdezni...


Meg az XD és az :S meg az :):) ♥ ♥ ♥


Elnézést a kifakadásért, de ez már kikivánkozott belőlem, ezt érjük el az oktatás szétrohasztásával, hogy életképtelen embereket nevelünk


Na nem baj, youtube sztár meg influenszer még lehet belőled


Elnézést még egyszer

2022. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Semmi baj. :) Köszönöm a válaszokat. :):)

♥♥♥

2022. okt. 30. 11:44
 9/14 anonim ***** válasza:
2022. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Áh, köszönöm ! :)

(Még nem néztem a George-ban sem, meg sehol máshol se; mert majd még ki kell törölni valami webbeállításokat előtte; hogy be tudjak lépni; de közben az ibankérős ablakot is nyitva akarom hagyni; de meg még majd akkor ezt is meglesem. :) :) ♥♥♥ )

2022. okt. 30. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!