Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste-sek! Hol találhatom meg...

Erste-sek! Hol találhatom meg az IBAN-azonosítómat? Aboutyou ról akarok rendelni, de fogalmam sincs, hogy hol van nekem ilyen IBAN. A szerződés elején kéne, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Nektek hol van, hanyadik oldalon az iban-otok? xd


Utólag , miután már elküldtem a megrendelést, azután írta ki, hogy kell ilyen is.



Vagy akkor adjam meg helyette a bankszámlaszámom?


Vagy ez város/megyefüggő, hogy mi az iban szám?


"Visszaküldés esetén szükségünk van a banki adataidra, hogy a termék(ek) árát visszatéríthessük. Adataidat a saját profilodban a banki adatoknál állíthatod be. Kérjük, vedd figyelembe, hogy csak magyar bankszámlák IBAN-ját tudjuk elfogadni."


Másik mező nincs, csak vezetéknév, keresztnév, és Iban-os sor; máshova nem lehet beírni semmit; nincs több ilyen kis sáv.


Amúgy egyelőre nem akarom visszaküldeni, xd, még meg se jött, azért rendeltem; hogy legyen. XD De amúgy se biztos, hogy ha lenne vele valami, visszaküldeném; szóval nemtom, minek kérik ezt most így, főleg, hogy elsőránézésre nincs is feltűntetve sem a kártyámon, semelyik papíromon,


Netbankban esetleg nézhető ?


Vagy így is elfogadja a megrendelést?


Vagy még mindjárt megpróbálom ehelyett azt, amit ír; hogy banki adatok kitöltése a profilomon, de azért ezt is le kéne okézni.


Meg azért mégiscsak kéne , hogy hol tudom megnézni az IBAN-t. Előre is köszi, ha valaki megírja.


---

Megnéztem, ott a profilomon nem találok sajnos banki adatokra vonatkozó részt. :S :S


Remélem, meglesz; nagyon köszi mindenkinek a segítséget, előre is !!! ♥ ♥ ♥



2022. okt. 30. 10:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
pontozzátok föl 1mást légyszi. :) Én értékeltem mindet. :) :)
2022. okt. 30. 12:23
 12/14 A kérdező kommentje:
Először George-ban akartam megnézni, nem ezeken a linkelt weboldalakon, de ott amúgy George-ban nem találok ilyet. :S Lehet majd akkor megnézem a linkeset.
2022. okt. 30. 12:46
 13/14 A kérdező kommentje:

Á, véletlenül megtaláltam! Átváltott kékről pirosra a George, asszem, a termékekre mentem rá, és ittvan ilyen, hogy részletes adatok, és ott írja . :):)


Thx mégegyszer mindenkinek !! :)

2022. okt. 30. 12:49
 14/14 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a rendeléseknél a banki adatokat. :) a bolt honlapján, hogy hova írjam. :) :)
2022. okt. 30. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!