Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A banknál megszüntetem a...

Képernyőkép kérdése:

A banknál megszüntetem a számlámat majd később újat nyitok Akkor ugyanaz a számlaszám nyílik újra vagy egy újat generálnak?

Figyelt kérdés
A kérdésnek van bonyolultabb folytatása is. Nyitottam egy számlát majd utólag rájöttem hogy nem jók a kondíciók amit választottam bár ez azt hiszem nem számla hanem számlacsomag megnevezésileg. Lehetseges az hogy ugyanannál a banknál egyszerre két számla csomagom legyen vagy ilyenkor váltani kell vagy ilyenkor be kell zárni és újra kell nyitni ezt hogy megy?
2022. nov. 10. 10:40
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Válts számlacsomagot!
2022. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 krwkco ***** válasza:

"Nyitottam egy számlát majd utólag rájöttem hogy nem jók a kondíciók..."

Kérheted, hogy tegyenek át abba a számlacsomagba, ami neked jobb. Ennek lehet díja. De sokszor a hat hónapon belüli megszüntetés sem ingyenes.

2022. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Itt egy kicsit bonyolultabb mert tescóban kötöttem MKB számlát.

Majd utóbb kiderült hogy így a kártyás automatás befizetés díja van még a MKB bank kötjük akkor nincsen.


Szóval ez egy jó kérdés hogy attól hogy díjcsomagot váltok még ugyanúgy Tesco ban kötött számla lesz vagy mi.

2022. nov. 10. 11:07
 4/46 A kérdező kommentje:
Amúgy faramuci dolgok ezek Mert a tescóban minden kérdéssel a bankba küldenek hogy ugye ez egy bankszámla a bankba meg azt mondják hogy fogalmuk sincs hogy A tescónál mi van
2022. nov. 10. 11:08
 5/46 anonim ***** válasza:
Tesconak ehhez semmi köze
2022. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
De akkor kinek van hozzá közé?
2022. nov. 10. 11:58
 7/46 A kérdező kommentje:
Meg ha nincs hozzá semmi köze akkor miért van ráírva hogy Tesco?
2022. nov. 10. 11:59
 8/46 anonim ***** válasza:
Ja, hogy kértél tescos hitelkártyát
2022. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 krwkco ***** válasza:
Ez egy "Tesco Vásárlókártya" hitelkártya?
2022. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Nem hitelkártya hanem sima, de igen tescós. De a bankszámlát is a Tescoban nyitottam.
2022. nov. 10. 12:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!