Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A banknál megszüntetem a...

Képernyőkép kérdése:

A banknál megszüntetem a számlámat majd később újat nyitok Akkor ugyanaz a számlaszám nyílik újra vagy egy újat generálnak?

Figyelt kérdés
A kérdésnek van bonyolultabb folytatása is. Nyitottam egy számlát majd utólag rájöttem hogy nem jók a kondíciók amit választottam bár ez azt hiszem nem számla hanem számlacsomag megnevezésileg. Lehetseges az hogy ugyanannál a banknál egyszerre két számla csomagom legyen vagy ilyenkor váltani kell vagy ilyenkor be kell zárni és újra kell nyitni ezt hogy megy?
2022. nov. 10. 10:40
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

A korábbi hosszú választ író vagyok.


Nézd, én azt mondom, hogy menj be a bankfiókba és ott nem csak hiteles tájékoztatást tudnak adni hanem akár jobb megoldást is javasolni.


Telebankon is akár megbeszélheted velük de élőben talán jobb lenne.


Látod, nehéz itt szétbogozni, annál viszont fontosabb a dolog, hogy ne tudd pontosan mi a helyzet.

2022. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Na de Pont erre nem voltak képesek hiteles választ adni itt derült ki hogy hülyeséget mondtak amit ha elhiszek Nekik csak plusz költségbe vertem volna magam a semmiért
2022. nov. 12. 17:25
 43/46 krwkco ***** válasza:

A banki ügyintéző általában kevésbé tájékozott, mint a telefonos ügyfélszolgálat, akik csak a válszokkal foglakoznak, semmi egyébbel. És ezért több kérdéssel találkoznak.

De a legbiztosabbak a dokumentumok.

2022. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Jelenleg a keg jobb a gyakori
2022. nov. 12. 19:08
 45/46 A kérdező kommentje:
Jelenleg a leg jobb a gyakori
2022. nov. 12. 19:08
 46/46 A kérdező kommentje:
Viszont meg van a véleményem az olyan bankról amely a legelőnytelenebb költséget nem teszi be a koltsegtablazatba hanem eldugja a dokumentum más részében.
2022. nov. 12. 19:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!