Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jól értem árfolyamváltás és...

Jól értem árfolyamváltás és valutaváltás logikáját,mit jelent mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Szóval mondjuk ha eurót váltanék forintra akkor azt minel magasabb az euró árá az annál rosszább,vagy annál jobb?

Eddig azt hallodtam minél magasabb 1az 1 eurós érték annál rosszabbul járok mikor beváltom?


Ha általános árfolyam kalkulátor szerint mondjuk 100 euro 41ezret ér akkor olyan váltóhoz menjek ami megközeliti ezt az összeget?



#forint #valutaárfolyam #Készpénz váltás
2022. dec. 2. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy banki vagy pénzváltó weboldalt, linkeld be ide és segítünk értelmezni!
2022. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha euród van, nyilván az a jó, ha drága az EUR, ha az euródat forintra akarod váltani. Ha utazás előtt venni akarnál belőle, akkor rossz neked, ha drága. Mert akkor a forintodból szeretnél eurót venni.
2022. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha van 1 Euró a zsebedben, akkor mi a jobb neked? Ha 450 Forintot kapsz érte, vagy ha 350-et?

Ha szeretnél venni 1 Eurót, akkor mi a jobb neked? Ha 450 Forintot kell adnod érte, vagy ha 350-et?

2022. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eurot szeretnék felváltani forintra, akkor minél magasabb valutaváltoknál a kiírás 1 eurora, az nem csak jó?
2022. dec. 3. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!