Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eltűnt az átutalási megbízási...

Eltűnt az átutalási megbízási papírom,mi tévő legyek,hogy a K&H Band be tudjon azonosítani? Írtam az e-mail címükre,de eddig még semmi válasz.. Lent találjátok,azt az e-mail,amit küldtem nekik.

Figyelt kérdés

Az alábbi átutalási megbízás papírból van itthon sok,csak ugye nagymamám adatai hiányoznak,és sajnos én nem nagyon értek hozzá,hogy jól legyen kitöltve,ebben kérném a segítségüket,ha nem haragszanak meg,mutatok pár képet,hátha így könnyebben tudnának segíteni,hogy mit hová kell majd írnom,nem szeretném elrontani.


Küldöm a képeket,remélem segítenek majd Önöknek.


Kérem ne haragudjanak a sok képért,azért küldtem,hátha segítségükre lesz,anyukám nincs itthon,apukámat elvesztettem(súlyos betegségben),nagymamámnak kellene majd aláírnia felül az átutalásos papírt,a többit csinálnám én,csak ugye,mint említettem,nem tudom hogyan...


Domaszéken a Takarékban kaptam ilyen kis papírt,meg is volt,most meg nincsen sehol...


Még egyszer köszönöm a segítségüket,kellemes ünnepeket kívánok!



#e-mail #beazonosítás #K&H Bank #Eltűnt átutalási megbízás #kitöltés helyesen
2022. dec. 20. 09:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét! :)
2022. dec. 20. 09:21
 2/8 anonim ***** válasza:
A képek lemaradtak :) Így nem tudunk segíteni.
2022. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos tudom,csak sok a fénykép,én meg valójában nem tudok ide fényképet tölteni,máskor sem ment,az adatok meg magán jellegűek,mert ugye nem tudni,hogy milyen emberek vannak gyakorin...Akik képesek visszaélni midennel...Volt már rá példa,nem egyszer...
2022. dec. 20. 09:54
 4/8 A kérdező kommentje:

Valahogyan csak meg lehet ezt oldani.

Köszi,hogy írtál ;)

2022. dec. 20. 09:55
 5/8 krwkco ***** válasza:
100%

A nagymamádé a számla?

És szerintem csak olyan bankfiókban lehet adni átutalási megbízást, amelyik bankcsoportnál a számla van. Emellett a Takarékbankos nyomtatványt nem fogadják el a KandH-ban.

Van a KandH-nál olyan szolgáltatás, hogy csak egy ládába kell bedobni az átutalást kérő papírt? A Budapest banknál régen volt ilyen lehetőség, de a KandH-nál nem láttam ilyet.

Ha személyesen akarod átadni egy ügyintézőnek, akkor nem lesz elég egy aláírt papír. Vagy a számlatulajdonos vagy egy meghatalmazott jogosult bejelenteni a kérést.

De lehet, hogy tévedek. Én neten szoktam intézni az átutalásokat.

2022. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi 5.

Igen,nagymamámé a számla,nem is olyan régen voltunk utalni pénzt a K&H-nak,ide ahol élünk,mamám aláírta ott fent,én meg írtam a többit,adták a rózsaszínes(indigós) kispapírt,meg is történt az utalás a K&H-nak,most meg nincs meg az a fontos papír,pedig mindenütt kerestük.


Ahol lakunk,elvitt engem egy ismerősöm,mondta,hogy mit töltsek ki a papíron,lebélyegezte,és kész.


Remélem érthetően írtam :)

2022. dec. 20. 11:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval a rózsaszínes kispapírból van sok,csak ugye egy elveszett,az alapján ki tudnám tölteni.
2022. dec. 20. 12:01
 8/8 A kérdező kommentje:
5. Ha megengeded,írok neked privátban,hátha tudsz segíteni ;)
2022. dec. 20. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!