Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell "bediktálni" a...

Hogy kell "bediktálni" a villanyszámlát? Online vagy telefonon keresztül? A többi információt lent találjátok.

Figyelt kérdés

Nekünk 2 db mérőóra állásunk van,ugye ma kell bemondani a villanyszámlát,mert 1.-je van,mi mindig figyeljük,hogy minden hónap 1.-jén bediktáljuk...


Az a baj,hogy okostelefonon nem igazám tudom bediktálni,mert olyan gyorsan mondja,hogy azt szinte lehetetlen megjegyezni.


Online lenne a legjobb,mert ott ugye könnyebb lenne a dolgom,nem akarok a mobilon valamit félre nyomni...(azért,mert nehogy hatalmas összeget kelljen fizetnem)...


Régebben simán bediktáltam,ki is írta,hogy mennyi az összeg.Most meg még nem "merem bediktálni",mert nagymamám nevén van a villanyszámla,ő nem tud Online ügyet intézni,szerintetek kell egy új e-mail címet csinálnom,vagy mit csináljak?


Nagyon szépen köszönöm a gyors segítségeteket. :)


www.mvmnext.hu/aram honlapon (Itt kellene elvileg bediktálni)



#link #villanyszámla #Mérőóra állás diktálása #Online/Okostelefon #e-mail cím/nagymamám nevén
2022. nov. 1. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2022. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 1. hozzászóló,ment a zöld pipa természetesen. :)
2022. nov. 1. 10:20
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Azt hogyan tudnám megoldani,hogy pl e-mail-ben küldjék a pontos összeget?

Múltkor sem jött semmi...:(

2022. nov. 1. 10:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Most be vagyok lépve,diktálni is tudok,csak a tanácsodra várok,vagy valakiére,aki kedves,és segít,hogy megtudjam a "rendes összeget"
2022. nov. 1. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem leszoktak az email küldésről.Még azt sem jelzik vissza, sikeres volr a diktálás. Bediktálom és hagyom békén. Majd nyugdíj előtt benézek.Fent elektronikus számlára nyomva a megjelenő lapon kiválasztod valamelyik lehetőséget, ami megjelenik, ha az elsőnél a nyílra mész.

Pl felhasználói hely. megjelenik a keskeny részen az adatod az óráról. Arra rákatt és lesz egy lista az idáig rögzített állásokról. Alul lesz az utolsó bediktálás. Ott a kis monitorra nyomva kiadja azt a számlát. Ha régebbi, kiírja---fizetve. Ha az utolsó, kiírja--fizetésre vár.

2022. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Nagyon szépen köszönöm neked a részletes leírást,most már mindent értek :) ;)
2022. nov. 1. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! Ha megakadsz, szívesen segítek.
2022. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon kedves vagy,minden sikerült,hála Istennek,kiírta az összeget is,+vissza is igazolták egy pipával,hogy készen vagyok. :)
2022. nov. 1. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Remek !
2022. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,így van,ahogy írtad is,köszi még egyszer :) ;)
2022. nov. 2. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!