Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működne így a GYOD? A...

Hogyan működne így a GYOD? A többi hasznos információt a lenti leírásban találjátok.

Figyelt kérdés

Szóval én 2008 óta súlyos,paranoid-katatón skizofrén vagyok,eddig Édesapám kapta utánam a GYOD-ot,de szegény már nem él köztünk,meghalt(lényegtelen,hogy miben,nem szeretnék róla beszélni)...


Anyukám bent van a pszichiátrián gyógyszerfüggőség miatt,lehet,hogy szociális otthonba fog kerülni...


A kérdésem tehát az lenne,hogyan tudnám megoldani,hogy továbbra is kapjam a GYOD-ot?


Amúgy ha "lényeges" évek óta kapom a betegségem miatt,annyira súlyos...


Családtag,barát,vagy esetleg hozzátartozó,Önkormányzati gondnokok(vagy kik tudnának segíteni rajtam,hogy továbbra is kaphassam?


Tudjátok ebben a nehéz időszakban minden pént meg kell becsülni,a GYOD nagyon sokat segítene,ha sikerül elintézni.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az értékes hozzászólásokat.


Jó éjszakát! :)



#paranoid skizofrénia #gyod #Édesapám/Édesanyám #család/rokon/barátok/önkormányzati dolgozók/hozzátartozók
2022. nov. 29. 00:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!