Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom megszüntetni a...

Hogyan tudom megszüntetni a Tesco Vásárlókártyát?

Figyelt kérdés

Úgy jöttek oda hozzám a Tescóban, hogy van-e pontgyűjtő, azaz Clubcard kártyám? Válaszoltam, hogy igen. Állításuk szerint csak plusz pontok szerzéséről tájékoztattak volna. Úgy döntöttem, hogy élnék ezzel a lehetőséggel, ezért oda is adtam a kért okmányokat (személyazonosító, lakcímkártya), valamint rákérdeztek a munkahelyem nevére és a Clubcard számomra. Tudom, én marha…

Az egész beszélgetés alatt EGYSZER SEM hangzott el a hitelkártya szó. A hölgyemény egész végig egy „pontgyüjtő” kártyáról beszélt, amivel a pontjaimat sokszorozom. Sem az elállási jogomról, se törlesztőről, se havi/éves díjat, sem egyéb díjakat nem közölt velem. Nagy sietségemben aláfirkáltam pár papírt és otthon tudatosult bennem, hogy mekkora hülyeséget is csináltam, kötöttem egy hitelkártyát.

Felhívták a munkahelyem, mely szerint pozitív besorolást kaptam, valamint kiküldték a kártyát, melyet nem aktiváltam, nem használtam.

Mi a teendőm? Kétségbe vagyok esve.



#Tesco #hitelkártya #vásárlókártya #Tesco átverés #Vásárlókártya lemondás #Vásárlókártya megszűntetés
2022. dec. 20. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemesz a tescoba. Van ott ugyfelszolgalat.
2022. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó megsz'pattak.
2022. dec. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Aláírtad, nem tudsz tenni. Lehet az volt a papírban hogy nem mondható le, csak x hatalmas összegek ellenében.

Arra nem hivatkozhatsz, hogy nem tájékoztatott a hölgy, hisz amit aláírtál azt aláírtad..

2022. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krwkco ***** válasza:
100%

"Mi a teendőm? Kétségbe vagyok esve."

Nem kell kétségbe esni:

"*9.1.6. Az Ügyfél a kölcsönszerződéstől a szerződéskötés napjától számított 14 napon belül indoklás nélkül elállhat,

ha a kölcsön folyósítására még nem került sor. Az Ügyfél a kölcsönszerződést a szerződéskötés napjától számított

14 napon belül indoklás nélkül díjmentesen felmondhatja, ha a kölcsönt már folyósították. A jelen pontban

szabályozott jogot határidőben érvényesítettnek kell tekinteni, ha az Ügyfél az erre vonatkozó nyilatkozatát az

előbbiekben meghatározott határidő lejártáig postára adja vagy egyéb igazolható módon a Bank felé benyújtja."

"9. Az Ügyfél a Bank részére szóló küldeményeket a Bank székhelyére vagy e-mail címére köteles megküldeni (1036,

Budapest, Fényes Adolf u. 6-8., ill. info@credigen.hu). A Bankhoz érkezett küldemények érkezési ideje tekintetében

a Bank nyilvántartása az irányadó."

Fel is hívhatod a kártyakibocsájtó bankot, de levelet kell küldeni.

"4. Az esetleges fogyasztói panaszokkal foglalkozó szervek:

- Credigen Bank Zrt. (cím: 1036 Bp., Fényes Adolf u. 6-8.; Tel.: (+36-1) 453-5111) ügyfélszolgálat;

e-mail cím: info@credigen.hu,"

"9.3. A szerződés megszűnésekor a Kártyabirtokos a Hitelkártyát (beleértve a Társkártyát is) köteles megsemmisíteni,

és további használatra fizikailag alkalmatlanná tenni. A megsemmisítés elmulasztásából eredő kár időbeli

korlátozás nélkül az Ügyfelelet terheli."

Itt van minden részletesen:

[link]

2022. dec. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!