Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit kell ennek a nyüves...

Mennyit kell ennek a nyüves otp-nek könyörögni, hogy végre írják át a számom?

Figyelt kérdés
már 2X is voltam bent azt mondta az ügyintéző átírta, de csak a régi számomra jönnek az sms-ek. Így most nagyszerűen kizártak az internetbankból és a revolutomat sem tudom pénzel feltölteni. Másnak is volt hasonló problémája?

2022. dec. 24. 03:43
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nincs, én normális banknál vagyok
2022. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem jókedvemből vagyuk náluk. Csak amikor még annak idején tizenévesen idejöttem ők voltak a kézenfekvőek mert nem volt más. Azóta meg jött ide egy K&H majd átmegyek hozzájuk.
2022. dec. 24. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, mennyiben segít rajtad, ha másnak is van ilyen problémája.


(Más banknál vagyok, nem kell könyörögnöm és az ügyintéző sikerességére várnom, mert a netbankban és a mobilos appban is meg lehet változtatni az értesítési telefonszámom és email címem. Elég régen tettem, és csak a telefonszámom változtattam, és netbankban mert bár most sincs okostelefonom, de akkor még másnak sem volt; működött.

Már sok évtizede, hogy elhagytam az OTP-t. Egy véget érni nem akaró ügyintézés során kaptam azt a választ, hogy túl sok az ügyfél, nem győznek rá, ezért halad lassan a dolog. Szociális érzékenységem nem engedte, hogy ilyen ismerettel mások ügyeit lassítsam, mindjárt elkezdtem a bankváltást. Akkor még nehézkesebben ment, de a választott bankban nagyon segítők voltak. És jó tett helyébe jót várj alapon, persze én is jól jártam.)

2022. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Abban, hogy kíváncsi vagyok, hogy csak velem szívóznak, és csak itt ilyen szerencsétlen az egész bankfiók vagy mindenhol.

Internetbankon meg nem lehet átállítani biztonsági okokból próbáltam már ott is többször.

2022. dec. 24. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anno amikor még OTP-s voltam, nekem is volt hasonló problémám. Azóta otthagytam már őket, szerencsére nem vagyok OTP-ügyfél. Nem is hiányzik.
2022. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Az online bankolás világában tényleg az a kifogás, hogy anyuék anno ott nyitották neked a számlát?
2022. dec. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!