Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Másnak se vonta le a törlesztő...

Másnak se vonta le a törlesztőt a cetelem?

Figyelt kérdés
Van egy hitelem a cetelemnél, ami csoportos beszedéssel vonják le tőlem. Eddig moratóriumba voltam és most kellett volna próbálkozniuk levonni 9.-én. (7.-én kéne de az most hétvége volt ugye) Bankfiókomba ahol a csoportos beszedések vannak ott sincs semmi.Próbáltam beállítani de valamiért mindig sikertelen. Értesítőt, hogy újra fizetni kell postai úton kaptam, de nem történt meg a levonás. Nem tudom őket elérni se telefonon és az emailre se válaszolnak.

2023. jan. 13. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
7.-én nem vonnak, ha dolgozol, akkor mindig 9.-én szoktak (kivéve hétvégén persze). Ennek elég sok oka lehet egyébként. Elég sok ellentmondás van abban, amit írsz. A bankod szerint minden rendben, de a beállítás sikertelen? Akkor melyik? Ha már be van állítva, és minden rendben volt régen, akkor mennie kell. Ellenőrizd le, hogy a beszedéshez az azonosítónak a hitel számlaszáma van-e beírva egybeírva, illetve a banki azonosító. Ha ez jó, onnantól kb 2-3 hét a beszedés beállítása.
2023. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!