Revolut kartya elonyok?

Figyelt kérdés

Ahogy neztem ha regisztralok kapok rendes kartyat. Le tudnatok irni mivel jar ez? Mennyibe kerul fenntartani, es miert hasznaljak egyre tobben? Elfogadjak itthon mindenhol, mint egy sima otp/k&h kartyat mondjuk?

Fizetest gondolom nem lehet ra kerni ugye?


2023. febr. 6. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Jobban vált, mint egy magyar bank, ingyenes, mindenhol elfogadják, ha a munkáltatód nem hajlandó eurós IBANra utalni akkor nem kaphatsz rá fizetést.


A Wise rendkívül minimálisan rosszabbul vált, cserébe hétvégén nem rak rá extra díjat, a magyar bankoknál továbbra is olcsóbb és kapsz saját névre szóló bankszámlát szóval fizetést is kaphatsz rá,

2023. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő, Revolut és Wise is, illetve fizikai bankkártyában csak a Wise. Ahogy előttem leírták a Wise saját, magyar bankszámlaszámot is ad, így a fizetésed is oda utalható. Egyszer kellett fizetni a fizikai bankkártyáért, talán olyan 2400-2600 Ftot, viszont havi számlavezetési díja nincs, és a Revolutnak sincs. Eddig bárhol fizettem vele/velük, mindenhol elfogadták, ahol elfogadják a Visa és Mastercardot. Pl netes vásárlásánál online csinálsz egy internetes kártyát, vásárolsz, rendelsz vele és törlöd a kártyát, így bárhonnan merek rendelni, mert nem tudnak visszaélni a kártya adataimmal. Azt nem tudom magyar bankoknál erre van-e lehetőség, mert jó pár éve nem használok magyar bankszámlát.
2023. febr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!