Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet nyitni ugyanannál a...

Lehet nyitni ugyanannál a banknál egy rendes számlát úgy, hogy már van egy diákszámlám a banknál?

Figyelt kérdés

Nyitnom kell egy új számlát bizonyos okok miatt, azonban nem tudom, lehet-e ugyanannál a banknál nyitni egy másik fajta számlát. Amennyiben nem lehet, akkor milyen bankokat kellene megfontolnom, ami nem OTP bank?

Jelenleg CIB bankos vagyok.



2023. febr. 11. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Èn előbb azèrt egy banki ügyintèzőt megkèrdeznèk.
2023. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

5-ös és 7-es vagyok:


9-esnek:

Amikor érzed, hogy te nem érted meg akkor gondolom a másikra akarod ezt ráverni. Vagy szimplán trollkodsz.


A diákszámla is rendes számla én magam írtam ezt, de azt is, hogy mindenki érthetné, hogy a díjazásában van különbség, így kérdezte a kérdező.


Én mondjak egy okot, hogy miért kellene neki másik? Nem én vagyok a kérdező, ezt ő tudja, azóta meg is írta.


Én azt mondtam, olvad vissza, hogy tud nyitni a CIB-nél nem diákszámlát (nem kedvezményes), de talán jobban megérné akkor már másik banknál diákszámla.

Ezért írtam, hogy inkább valószínú másik bankhoz kellene menni a második számla kapcsán.


Most már megértetted?



Kérdezőnek:

A bankot kellene megkérdezni erről, én nagyon nem vagyok biztos benne, hogy van ilyen szabály. Azonban törvényi szinten nem tilos kikötni, így lehet, hogy a CIB alkalmaz ilyet.

Ha a bank megerősíti, akkor valóban megérné másik bankszámlát nyitni.

2023. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2023. febr. 18. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!