Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri csak azért online...

Megéri csak azért online számlát nyitni, mert pénzt adnak érte? Pl gránit bank, revolut

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha diák vagy és amúgy semmi dolgod, akkor lehet vele szórakozni összejön mondjuk 50-100ezer egy év alatt.

Nekem más a személyes preferenciám, ezért nem foglalkozom ilyenekkel.

2023. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Baalaa válasza:
100%
Nekem mára az összes hazai banknál van számlám, ahol volt vagy van számlanyitási jóváírás. Nem rossz egyébként, mert jóval több is lehet egy év alatt mint amit az előttem szóló írt, mert az összes helyen össze lehet vonni a meghívási bónusszal is. Egy gránit esetében pl. 20.000 Ft a szamlanyitas meg 8.000 Ft ha valaki meghív és amúgy teljesen ingyenes a számlavezetés meg a bankkártya díja az első évben. Viszont én azt javaslom, hogy precízen írd fel magadnak valahova hogy mikor kell megszüntetni a számlát, mert pl második évtől már mindennek van díja.
2023. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Baalaa válasza:
És még kiegészítve az előzőt, egy csomó tapasztalatot is szerzel a pénzügyek területén, plusz én így találtam meg a jelenlegi főbankomat is. Volt egy szamlanyitasi akciójuk és megtetszett a mobil alkalmazásuk, azóta ezt tekintem főszámlámnak.
2023. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Ha nincs havi bevételem akkor is megéri? Meg lehet szüntetni a számlát mielőtt lejárna az ingyenes számlavezetés? Tudsz még ajánlani olyan bankokat ahol van számlanyitás jóváírás?
2023. márc. 13. 22:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Hol kell letölteni és aktiválni e bank alkalmazást?
2023. ápr. 14. 00:26
 6/7 anonim válasza:

Google Play áruháznól


Vagy


Apple Store


kell letölteni.

2023. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miklós89 ***** válasza:

Valójában van több bank is, ami nem jövedelmet vár, csak jóváírást, amit te is átutalhatsz magadnak, ahonnan ingyenes (pl. Revolut). Eléggé széles azon bankok köre, ahol ezzel egyre nagyobb pénzeket lehet összeszedni.

A Gránit és Revolut a legkedvezőbb, de a Raiffeisen, CIB, K&H is jóváírást vár csak havonta. Általában minden bank elvárja az egy év hűséget a pénzért cserébe.

2023. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!