Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Okostelefonnal (iphone), hogy...

Okostelefonnal (iphone), hogy lehet a legegyszerűbben fizetni boltokban, amikor a bankártyám nincs nálam? Netbankom van. OTP aplikáció is le van töltve, VISA kártyám is van.

Figyelt kérdés
Köszönöm ha valaki elmondja. Neten most nincs idegrendszerem kutakodni, nagyon beteg vagyok.
2023. márc. 7. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
OTP Simple app-al és NFC kell, hogy legyen a telefonon. De iPhone-on nem tudom, hogy ugyanúgy műxik-e, mint Androidon.
2023. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

#1

"OTP Simple app-al"


Nos nekem van ilyen de nincs benne hogy lehet fizetni érintéssel.


Viszont a google wallet-l -amihez hozzárendeled a kártyádat- azzal tudsz bárhol fizetni.


Iphone-n az apple pay (wallet) van, ahhoz kel a kártyát hozzárendelni.

Hogy Mo-n ez működik e nem tudom, sose volt almám.

2023. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Pedig a Simple-ben be tudod állítani, hogy érintéssel fizess. Bár nem tudom, hogy nem OTP kártyával megy-e.
2023. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2023. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Apple pay a legegyszerűbb. Nekem minden kártyám oda van társítva, legyen az magyar bankos, wise, revolut, curve. Duplakatt az oldalsó gombon és már lehet is érinteni, ennyi.
2023. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megnézem a javasoltakat.
2023. márc. 7. 14:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Wallet, de ha nem alkalmas rá a kártya, akkor sehogy
2023. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 - nekem pl a rafis kártyához nem alkalmas. De a rafis kártyát csatoltam a curve-höz, így már simán tudok apple payen keresztül fizetni vele.
2023. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
iphoneokban van külön egy applikáció, ami automatikusan rajta van a telefonon, ennek az a neve, hogy "tárca" vagy "wallet". Ide tudod feltölreni a kártyádat, beírod az adatait, de nyugi nem lopnak tőled pénzt. Több kártyát is fellehet tölteni, és úgy tudsz fizetni, hogy lezárt képernyőnél kétszer megnyomod gyorsan a home gombot, leolvassa az ujjlenyomatodat és máris kiválaszthatod hogy melyik kártyával akarsz fizetni, a leolvasó felé rakod és ha miden okés csipog majd egyet a leolvasó:) Ilyen egyszerű
2023. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már amelyik iphoneban van még ujjlenyomat olvasó :D
2023. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!