Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Okostelefonnal (iphone), hogy...

Okostelefonnal (iphone), hogy lehet a legegyszerűbben fizetni boltokban, amikor a bankártyám nincs nálam? Netbankom van. OTP aplikáció is le van töltve, VISA kártyám is van.

Figyelt kérdés
Köszönöm ha valaki elmondja. Neten most nincs idegrendszerem kutakodni, nagyon beteg vagyok.
2023. márc. 7. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
(9) ha nincs, akkor arcfelismerő, nem mindegy?
2023. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindegy, mert én imádtam az ujjlenyomat olvasót és szomorú vagyok, hogy kihagyták már az új telókból. Így minden szarért fel kell emelni a telót vagy bepötyögni a jelszót.
2023. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél olyan telefont, amiben van ujjlenyomat olvasó, és nem kell emiatt idegeskedned. Nekem 2020 SE-m van és imádom, le nem cserélném új darabra
2023. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem idegeskedek miatta, csak kis kényelmetlenség, amivel azért együtt tudok élni. Amúgy más szempontból elégedett vagyok vele. Nekem is volt SE-m, de örülök, hogy váltottam róla.
2023. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
9. Köszönöm. XS-ben van wallet.
2023. márc. 17. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!