Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyon régen nyitottam egy...

Nagyon régen nyitottam egy bankszámlát a cib-nél, de már 5-6 éve le van járva a kártyám, nincs rajta összeg, sem pénzmozgás, nem használom, el is feledkeztem róla. Lehetséges, hogy van rajta tartozás számlavezetési díj miatt?

Figyelt kérdés
Hogyan szüntethetném meg úgy, hogy ne kelljen ezt kifizetnem? Van elévülési idő? Vagy csak hagyjam az egészet?

2023. márc. 16. 10:28
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ezt olvasva már nem vagyok benne biztos, hogy annak idején én megszüntettem-e a magyarországi bankszámlám. Megkérdezhetem, hogy mi lett a történet vége? Ki kellett fizetni, ha igen mekkora összeg gyűlt össze?
2023. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sajnos amikor mentem a bankfiókhoz, be volt zárva. Több átszállás, nem kevés pénzt és időt vett igénybe, így mégsem tudtam semmit intézni... A munkaidőm miatt nagyon nehezen tudom ezt beprogramozni. Próbáltam őket hívni, telefonon keresztül semmit nem akarnak mondani. Ha sikerül valamit elintéznem végre, le fogom írni :D A több év után szerintem nekem ez a pár hét már nem oszt nem szoroz...
2023. márc. 26. 10:10
 13/19 anonim válasza:

Érdekes, hogy telefonon nem adnak semmi információt.

Köszönöm, ha leírod majd!

2023. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kérnek tőlem valami kódot amit már nem tudok, hiába tudok megmondani minden más személyes adatot, így nem tudnak segíteni telefonon keresztül. Ez szerintem is elég érdekes, de hát így jártam.
2023. márc. 27. 10:15
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi lenne benne érdekes? Sok éve már, hogy a GDPR szigorítása miatt azonosítani kell tudni magad fokozottan.
2023. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Az az érdekes számomra, hogy amikor ők hívnak különböző, a bankszámlákat érintő dologgal kapcsolatban. Akkor érdekes megelégednek a személyes adatokkal is. Pedik hitelkeretet szerettek volna rakni a kártyámra, és nem kamu hívás volt, mert személyesen is ismertem az ügyintézőt aki hívott. Szóval igen, nekem ez érdekes.
2023. márc. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam...
2023. márc. 30. 09:24
 18/19 A kérdező kommentje:
Na most jutottam oda, hogy megszűntessem a bankszámlámat, 46.000 ft volt már a tartozás, kifizettem, szóval ennyi volt. Még jó, hogy nem 10 év múlva jutott eszembe... :D
2023. ápr. 21. 12:07
 19/19 anonim válasza:

Köszi! Akkor legközelebbi haza látogatásom során a bankot is meglátogatom.

Remélem nekem se lesz sokkal több.

2023. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!