Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van ezekkel a Nyomi Pénzvál...

Mi van ezekkel a Nyomi Pénzváltókkal? Már múlthét péntek óta 400 körül van az euró ezek még mindig 395 ért veszik be? (és ez a legjobb árfolyamuk) Nem törvénytelen ez?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagy csak a valutacentrum oldalán vannak kamu infók?
2023. márc. 20. 13:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk szombaton láttam 400 as eurót a körúton a valutacentrumon meg még 392 volt a vétel :D
2023. márc. 20. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem törvénytelen. Van vételi árfolyam, középárfolyam és eladási árfolyam. A vételi mindig alacsonyabb.

Itt nem olyasmiről van szó, hogy adsz egy húszezrest, hogy váltsák fel, és kapsz érte 3 db ötezrest.

Ha csak a pénzváltóra egyszerűsítem a dolgot, neki az a haszna, hogy olcsóbban vesz, mint elad. De ebben a formában ez túlságosan is vázlatos.

A pénznemek értéke folyamatosan, percről percre változik egymáshoz képest. Bankközi forgalomban is mindig, mindegyik kevesebbért vesz, mint elad.

2023. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Mit gondolsz a te két szép szemedért ül ott? Abból a pár forintból él, ami a vételi, meg az eladási közt van. Nehogy középárfolyamon kelljen már neki váltani, mert te sokallod, és szeretnéd, hogy ingyen dolgozzon...
2023. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lilluci27 ***** válasza:
93%
Nem törvénytelen, tudod a pénzváltó nem nonprofit
2023. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezek közül a válaszolók közül váltott már bárki életében valutát egyébként?

Csakmert úgytűnik, mintha feltalálták volna a melegvizet :D

Roppant hasznos minden eddigi válasz, értékeltem is megfelelően.

2023. márc. 21. 08:04
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

"értékeltem is megfelelően"

Az a szerencséd, hogy a kérdést, és a kérdező kommentjeit nem lehet értékelni. Hidd el te sem lennél zöldben!

2023. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem törvénytelen, olcsóbban vesz és drágábban ad mint amennyi az aktuális középárfolyam. Ebből tud megélni. Egyébként ezek a pénzvàltók többnyire olcsóbban mint a bankok.
2023. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olcsóbbak*
2023. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!