Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sportfogadás miatt nem adnak...

Sportfogadás miatt nem adnak a bankok személyi kölcsönt egyéni vállalkozóknak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valószínűleg fel kéne vennem 1-2 millió ft személy kölcsönt. Viszont az elmúlt 2-3 hónapban elég sok be-és kiutalásom volt a Tippmixprora, 1-2 millió ft értékben/hónap. Nem ennyiket buktam, talán 3 hónap alatt ha buktam fél milliót akkor sokat mondok, viszont úgy csináltam, hogy minden nap ugyanakkora összegről kezdjem a napot, már ha az előző nyereséges volt, tehát ha teszem fel nyertem 100.000ftot akkor azt kikértem, viszont ha volt egy bukó nap, akkor visszatöltöttem, így sikerült ekkora forgalmat generálnom.

KATÁs voltam 2021 tavaszától, tavaly nyár óta átalányadózó vagyok. Nincs máshol hitelem, se folyószámlakölcsönöm. Van egy számlám az OTPnél, onnan töltögettem fel a Pro-ra, meg oda jön a bevételem is, viszont van egy számlám a Raiffaisennél is, oda nem jön semmi, csak van. Náluk meg ahogy nézem kedvezőbbek a kamatok is, szóval megtehetem azt, hogy a Raiffaisennél igénylem a kölcsönt? Gondolom igen, de ilyenkor rálátnak arra, hogy a másik bankszámlámról fogadtam nem keveset? Meg szokták ilyenkor adni a hitelt? Nem nagy összeget szeretnék, maximum 2 millió ftot.


2023. márc. 21. 06:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy akinek van tapasztalata ilyen téren, melyik bankok a legelnézőbbek a sportfogadókkal szemben?
2023. márc. 21. 06:22
 2/6 anonim ***** válasza:
A raiffeisen max a te bankszamladat nezi, de azon nincs latnivalo. Meg kell kerdezni hogy a mostaniak alapjan adnanak-e? Melyik meccsre akarsz 2 milliót feltenni?
2023. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem egy meccsre raktam fel sosem a pénzt. Volt olyan hónap, hogy 1 milliót kerestem vele, de volt olyan, hogy másfelet buktam. :) A pénz az másra kell, kocsit akarok venni.


Kérdésre visszatérve, ha azon nincs látnivaló, akkor adnak nekem hitelt, ha beviszem az adóbevallást a tavalyi évről?

2023. márc. 21. 07:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Megmondjak h mit akarnak latni. Felhivod oket es beszelsz veluk
2023. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
Általában kizáró ok, és a legtöbb bank 3 havi bankszámla történetet kér, olyat amire a jövedelmed érkezik.
2023. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy most jutott eszembe, én a fizetést egy €-s OTP számlára kapom, azon más forgalom nincs, csak az, hogy megkapom és utána elutalom a forintos OTP számlámra. Így már könnyebb dolgom lesz?
2023. márc. 23. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!