Passzív khr el?

Figyelt kérdés
Sos kellene 3.000.000 ft, passzív khr el, hol próbálkozzak? Műtètjeimre kellene! Nincs ingatlan a nevemen! 41 éves vagyok, fix jövedelemmel! ( tb nem támogatja... ) valaki akinek sikerült?
2023. ápr. 1. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Provident?
2023. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Provi nemad 3 milliót!

2023. ápr. 2. 08:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyi a nettód és mióta dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?


A tartozást, amivel passzív KHR-re kerültél, teljesen kifizetted, vagy megyegyezéssel zárult?


Mióta vagy passzív KHR-es?

2023. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megegyeztünk, èn csak kezes voltam sajnos! 2022 januárban lett kifizetve, lezárva!
2023. ápr. 3. 21:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Nettóm az 380-420 közőtt, 4 éve dolgozom a jelenlegi helyen!
2023. ápr. 3. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel megegyezéssel zárult a hitel, 5 évig leszel passzív KHR-en. Sajnos MEGEGY státuszú passzív KHR-re egyik bank sem ad személyi kölcsönt (és más típusú hitel sem). Akinek MAGREN státusz van bejegyezve, őket 1-1 bank hitelezi.
2023. ápr. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6/6 Köszi! Azt nem èrtem, ha kilett fizetve, ès semmisincs, mièrt kell ez a bèoyeg, ès főleg 5 èvig?
2023. ápr. 13. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez a lényege a KHR nyilvántartásnak. Aki megcsúszik a részletekkel, arra különböző szankciók vonatkoznak, ezt írja elő az MNB.

Azzal, hogy kifizetted az adósságot, a megcsúszás még létezett, a bankoknak ez kockázatot jelent egy újabb hitelkihelyezésnél és nekik ezzel számolniuk kell.

2023. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!