Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MagnetBankot sokszor megbírság...

MagnetBankot sokszor megbírságolták. Így is nyissak számlát náluk? (házhoz számla, havi 300 000 jóváírás, kártyás vásárlások, havi 50K utalás)

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 10:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

MagnetBank azért szimpatikus, mert egy zöld bank, nagyon olcsó díjakkal, a kártyadíj 3000Ft, amelyet havonta terhelnek.

Az utalás is kedvező, hiszen 50000Ft-ig ingyenes. Anyukámnak volt MagnetBankja, tökéletesen meg volt vele elégedve.

Egyedül nekem az problémás,hogy Debrecenben lakom, ez a bank, nincs lefedve az országban. Gránit Bankkal is ez a helyzet.

2023. ápr. 21. 10:31
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, a havonta terhelés 3000/12 tehát 260Ft
2023. ápr. 21. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem sosem érdekelt igazán, úgy voltam, hogy bank-bank. A privát bankolásom Erste és Revolut, egyik cégem CIB és Wise, másik OTP és Revolut. De a Magnetbankkal volt egy olyan negatív tapasztalatom, hogy soha nem megyek a közelükbe, az biztos. Szerettem volna átállni az egyik cégemmel és a magánszámlámmal magnethez, de annyira bénák, lassúak, sunnyogós kamuzós banda volt, össze-vissza passzolgatták a számlanyitási kérésemet, hogy végül lefújtam. Azóta sem ajánlom senkinek.


A vicc a dologban, hogy amúgy zöld innovációval és zöld befektetésekkel foglalkozok.

2023. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Erste George számla esetleg? Az is csomagáras és nem drága.


A Magnetet én sem ajánlom.

2023. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Erste-t sokan szidják. OTP-nál voltam, negatív tapasztalatokkal rendelkezem. KH iszonyatosan drága, jelenleg az van nekem.

CIB bank egy hányinger, annál sose voltam, de volt rokonom ott. Raiffeisen is szimpatikus, de macerás a számlanyitás. Online szeretnék nyitni, de egyszerűen a videóhívás nem jön be. Bemenni a bankba meg nem füllik a fogam.

MagnetBank szimpatikus. Raiffeisennél 3000 a kártya kibocsátás, 6600 az éves kártya, éves 580forintos a számladíj, míg magnetnál ennek a negyede kb.

2023. ápr. 21. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nincs bajom az Erstevel és a családtagjaimnak sem persze biztos van akinek igen.


Raiffeisennel viszont igen, ő is átjött az Erstehez.


4es voltam.

2023. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!