Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Revolut kártyámat , mikor...

Kedves Vezető kérdése:

A Revolut kártyámat , mikor megjött feltöltöttük 4000Ft al próbából, nem Én, egy családtag, aki tudta hogy kell, de az Ő Bankkártyájáról töltött rá, nekem nincs rendes Bankkártyám, fog ezért szrakodni a Revolut?

Figyelt kérdés

Mivel készülök külföldre, tök jó lenne ha kint nem fagyasztanák be a pénzem rajta ez miatt a próba miatt. Azt olvastuk hogy ismerős, családtag is tölthet rá, de most meg olyat olvastam hogy csak saját bankkártyáról lehet rátenni, máskülönben befagyaszthatja.

2 hónapja él a kártya


Köszi.



2023. ápr. 25. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
ha nincs bankkártyád hogy teszel rá pénzt? utalás? tölthet rá más is, emiatt nem fogják blokkolni, csak ha gyanús. pl százan töltenek rá egész európából. az hogy a tesód, anyud tölt rá, azzal semmi baj nem lesz
2023. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bénák voltunk.

Unokatesóm hozzárendelte a bankkártyáját, az Én Revolut fiókomhoz. Csak aktiválni akartuk, sikerült is, csak kérdem, hogy mivel neki más a keresztneve is, hogy ez így gáz e. Most nem, 2 hónapja él a kártya. Elmentem anno kezesnek, és nem fizetik, így nekem nincs bankkártyám, mert akkor nem lenne pénzem.

Külföldön a beindulásomhoz' kell, vagy ha esetleg összejön a dolog, tudjak majd haza küldeni, stb.

2023. ápr. 25. 22:28
 3/15 A kérdező kommentje:
*Szóval nem tudtuk amit ma, hogy hogy utalhat rá más, rendesen' *
2023. ápr. 25. 22:29
 4/15 anonim ***** válasza:

De a te neveden van a kártya, nem?


Akkor nem mindegy ki töltött rá egyszer?

2023. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ja értem. hát töltsön rá mindig ő meg nax pár családtag, más ne
2023. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm szépen!

Rendben van. :)

Tényleg Noob ok voltonk a témában. :D

Azt, gondoltam hogy evidens h a sajátomról tudok rá tölteni, csak elmentem egy kollégámnak kezesnek régebben, mert senki nem ment el neki, mert roma, legalábbis ezt mondta, hogy ezért nem mentek el neki, megsajnáltam, mondom én elmegyek, elmentem, másnap be se jött dolgozni.

Azóta a fizum az asszony számlájára megy, vagy kp ben, s.t.b. de lényeg hogy egy darabig fizettem az Ő hitelét, de ma már nem tudom, pláne ekkora váltásnál. Szoval ezért merült fel a Revolut ötlet.

Ami van, csak bénák vagyunk hozzá :D

2023. ápr. 25. 23:55
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem fizetni a hitelt hosszútávon nagyon rossz döntés, mert olyan magas lesz a tartozásod, hogy soha nem tudod visszafizetni.
2023. ápr. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ennyi eszed, hogy családod van és elmész kezesnek? Mennyi hitelt írtál alá?

Végrehajtásra kerül és nézel majd nagyot! Remélem ingatlan, kocsi nincs a neveden!

2023. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

#1

"emiatt nem fogják blokkolni, csak ha gyanús. pl százan töltenek rá egész európából."

Ezzel azt mondod, hogy nem lehet üzleti tevékenységhez használni a revolutot? Ha sok kis fizetés érkezik rá, attól miért zárolnák?

2023. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy ha gyűl a tartozás, odaaddjak egy behajtócégnek.

Ismétlem: BEHAJTÓcég.

Ok visznek majd az asszonyy szamlajaval meg revolutostol mindent.

Legalabb megprobaltad megkeresni a csávót?

2023. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!