Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Revolut kártyámat , mikor...

Kedves Vezető kérdése:

A Revolut kártyámat , mikor megjött feltöltöttük 4000Ft al próbából, nem Én, egy családtag, aki tudta hogy kell, de az Ő Bankkártyájáról töltött rá, nekem nincs rendes Bankkártyám, fog ezért szrakodni a Revolut?

Figyelt kérdés

Mivel készülök külföldre, tök jó lenne ha kint nem fagyasztanák be a pénzem rajta ez miatt a próba miatt. Azt olvastuk hogy ismerős, családtag is tölthet rá, de most meg olyat olvastam hogy csak saját bankkártyáról lehet rátenni, máskülönben befagyaszthatja.

2 hónapja él a kártya


Köszi.



2023. ápr. 25. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A bankban nem világosítottak fel, hogy ha az adós nem fizeti a kölcsönt, akkor tőled a kezestől fogják vonni? Vagy tájékoztattak, csak nem érdekelt?

Majd fog érdekelni, amikor árverezik a házatokat vagy előtte lefoglalja a végrehajtó a bútoraitokat a házban.

2023. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen jelentkezz ki a magyar lakcímeidről mert ott fog keresni és foglalni a végrehajtó akkor is, ha te nem vagy ott.
2023. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

8, Csak segíteni akartam, igen, Én érzem mai napig az eredményt a legjobban :)

De mivel Digitális Nomád voltam ez nem igazán érdekelt már (pay pal), az igazi szélhámosokat a parlamentben kell keresni.

Viszont ja, a kis sajnálatra méltó emberke megcsinálta ezt velem, nem kevés pénzről van szó. Egy darabig fizettem, de már nehezebben tudnám, így alternatív helyekre jön a pénzem.

Ennek semmi köze a kérdéshez, amire megkaptam a választ, és köszönöm nektek.

Csak kérdezted, azért mondtam el. Tanulópénznek se nevezném, mert általába elég sokszor adok utcán is, igaz,max egy ezrest ha jön valami csövinger, hogy vegyen magának 1 hitvány, 2 literes bort, meg 1 kenyeret.

De ez valóban hülyeség volt részemről, általában az asszony számlájára mennek a pénzeim, (filmkritikus is vagyok egy lapnál) de most egy olyan állás van, amihez kellett egy saját számla, meg az elején nem akarok sok pénzt magamnál, egyedül megyek. Gyakorlatilag ennyi. Igen, hülye voltam, nekem a legrosszabb.

2023. ápr. 26. 16:34
 14/15 A kérdező kommentje:

*Felvilágosítottak:), jószívű fsz vagyok.

Akkor úgy megsajnáltam ahogy előadta hogy azért nem megy el neki senki kezesnek, mert roma.


De ezt tényleg hagyjuk, nem akarok vitát indítani, köszi ;)

2023. ápr. 26. 16:38
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak segíteni akartam a tanácsokkal, ne haragudj, csak szeretném, ha tudnád, hogy azzal nem ért véget a kezességed, hogy szerinted nem tudnak tőled pénzt levonni és nem akarom, hogy a felelőtlenséged miatt földönfutó legyen a családod, főleg, ha gyerekeid is vannak.

Másik tanács, Wise számlát is nyissál, elvileg a végrehajtó nem fér hozzá ahhoz sem. Egyelőre.

Remélem azt meg egy életre megtanultad mennyire lehet bízni a svéd kollégáidban. Saját maga helyett (mellett) téged adósított el egész életedre.

2023. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!