Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Anyósom megkért hogy vegyek...

Anyósom megkért hogy vegyek neki fel az OTP-nèl személyi kölcsönt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyósommal és párommal, + 4 kistestvèrèvel èlek, 21F vagyok, arra kért hogy vegyek fel neki 1,5 millió forint hitelt hogy meg tudja csináltatni a fogait meg az autóját.

Azt mondta apránként visszafizetnè, csak az a gond hogy elég kevés jövedelemmel rendelkezik úgymond, 4 órás melója van neki, egyedülálló és és elég fura a felfogása.

Félek ha nem veszek fel neki hitelt eltikt a páromtól, elkezd szivatni, vagy esetleg hazaküld óbatosan:(

Múltkor mikor elfogyott a pénz, eladta a kabátomat, és az akkumulátort az ajtómból :/ sajnos nem kamu a kérdés, ráadásul havi 85 ezret fizetek hogy ott lehessek


2023. ápr. 28. 10:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon remélem, hogy mégiscsak kamu ez a kérdés, mert ekkora balek nincs a világon.

Ha mégsem kamu, akkor egyetértek a többi válaszolóval: eszedbe ne jusson hitelt felvenni azért, hogy a barátnőd anyja elkölthesse. Drága tanulópénz lenne az neked...

Így is sokallom, hogy 85 ezret fizetsz azért, mert ott lakhatsz. Mi van ebben benne? Csak a rezsid vagy az étkezésed is?

2023. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 NTBS ***** válasza:
75%
Engedd el őket.
2023. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Válasz pár kérdésre, roppantul két tűz között vagyok, a szerelmem, és a pénztárcám között. Igazából ha beadom a derekam, akkor sincsen baj, úgyis úgy venném fel hogy magas törlesztővel hogy hamar túlvergődjem maham rajta. F.A.G-ban dolgozom, hálistennek bármennyit lehet túlórázni is. Kicsit eltèrtem a lényegtől, annyira nem öregasszony, amúgy most lesz 38.
2023. ápr. 28. 19:03
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Aztán a 17 éves barátnőddel mondjuk egy év múlva szétmentek, te meg még 6-7 év múlva is az anyjának a hitelét fizeted majd... ne légy bolond, nem elég, hogy 85 ezerrel lehúznak, még többet akarsz fizetni???
2023. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Troll vagy kérdező. De hogy meglegyen az örömöd válaszolok.


Mindenki úgy cseszi el a pénzét ahogy akarja én ebbe nem szólok bele. Ezt a másfél milliót elkölthetnéd másra is. Fizetnéd belőle az albérletet, vehetnél belőle ötöslottót.


Nagy valószínűséggel a fiatalasszony 4 gyerekkel 36 évesen (fejőstehénnek néz téged) nem fogja visszafizetni. Ha belegondolsz hány évesen szülte az elsőt, akkor biztosan egy felelőségteljes nő képe jelenik meg előtted. Nem egyszerűbb lenne, ha saját albérletet fizetnél is időnként a 17 éves barátnőd időnként nálad aludna?

2023. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Akinek nincs pénze a kölcsön nem segítség
2023. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolták, hogy öregasszony, mert 1,5 millió fogra öregasszonynak kell, akinek kell 28 cirkón korona.

Egy 37 évesnek évi 1 tömés kell kb., tegyük fel kell pluszban minden 4. évben egy gyökérkezelés meg egy röntgen. De akkor már nagyon peches.

Az 10 év alatt 170 000 Ft Budán.

És mért nem megy államiba, ha nincsen pénze?

2023. ápr. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

A 17 éves barátnőd, ha nem lenne gyerekagyú és igazán szeretne, akkor jót akarna Neked, eleve megtiltaná, hogy hitelt vegyél föl az anyja kérésére.


Sajnos az a legnagyobb probléma, hogy olyan mélyen van a barátnőd társadalmi szinten, hogy ebből kitörni csak akkor tud, ha 18 éves korában a segítségeddel, vagy anélkül, de elköltözik a felelőtlen, gátlástlan, becstelen anyjától, Te viszont akkor se menj bele egy ilyen hitelbe, ha ez miatt el kell költöznöd tőlük (én pl oda se költöztem volna). Az igazi szerelem ezt is kibírja, viszont ha ez miatt szétmentek, az azt mutatja, hogy nem megfelelő lányt választottál.

Kifejezetten etikátlan, bűn rávenni egy 21 éves fiút arra, hogy hitelt vegyen fel a barátnője anyja miatt, ezt tartsd szem előtt!!!!

2023. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

SOHA NE TEGYÉL ILYET SENKI KEDVÉÉRT!

Jól elcsesznéd vele az egész életed, hidd el!


A történetedből egyértelműen látszik, hogy csak fejőstehénnek néznek.


Én menekülnék. Vagy a 17 éves lánnyal, vagy anélkül, de menekülnék onnan!

Állandó nyomás alatt fognak tartani anyagi téren. Ebből a bűvkörből ki kell kerülni, mert rá fogsz idővel menni.

2023. ápr. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ez biztos, hogy kamu kérdés. Ha nem az, dobd ki a párod és költözz el onnan. Nincs az a partner, aki miatt érdemes ilyen csomagot venni a nyakadba.
2023. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!