Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Anyósom megkért hogy vegyek...

Anyósom megkért hogy vegyek neki fel az OTP-nèl személyi kölcsönt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyósommal és párommal, + 4 kistestvèrèvel èlek, 21F vagyok, arra kért hogy vegyek fel neki 1,5 millió forint hitelt hogy meg tudja csináltatni a fogait meg az autóját.

Azt mondta apránként visszafizetnè, csak az a gond hogy elég kevés jövedelemmel rendelkezik úgymond, 4 órás melója van neki, egyedülálló és és elég fura a felfogása.

Félek ha nem veszek fel neki hitelt eltikt a páromtól, elkezd szivatni, vagy esetleg hazaküld óbatosan:(

Múltkor mikor elfogyott a pénz, eladta a kabátomat, és az akkumulátort az ajtómból :/ sajnos nem kamu a kérdés, ráadásul havi 85 ezret fizetek hogy ott lehessek


2023. ápr. 28. 10:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Akinek kölcsön kell, annak nincs pénze. Ha nem is gondolkodik 8 órás állásban, akkor a jövőben sem lesz több pénze, hogy vissza tudja adni a tartozását. Vagy az apránként dolgot úgy gondolja, hogy havi 2 ezer forintokban fizeti vissza?

Simán megmondanám, hogy ne haragudjon, de nem szeretnék hiteles ember lenni, pláne nem más ember kedvéért. Se kezes papírt nem írunk alá senkinek, mert a bankot nem érdekli, hogy kihez került a pénz, az érdekli, hogy ki vállalt garanciát a visszafizetésére!

2023. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Srácok, annyira jót mosolyogok és nevetek azon hányan írtátok hogy kamu, el kell szomlrítsalak titeket hogy ennek a fele sem tréfa! Az hogy kamunak hiszitek, csak azt bizonyítja hogy megint olyan szerencsètlen èlethelyzetbe keveredtem, amit ha elmesèlek egy vadidegennek akinek nincs rálátása az életemre, az azt hiszi hazudok. Sajnos elég szorult helyzetben vagyok, párom eléggé átvette sajnos az anyja r#banc vonásait, de nagynehezen sikerült kikupálbi belőle, bármennyire baleknak nèztek megpróbáltam felvenni a hitelt, de eddig nem volt visszajelzès a bírálatról, viszont elég érdekes, hogy ebből a családból senki nem akar kezeskedni, és az én rokonságaimhoz kell fordulni... Lehet igaza van fateromnak, hogyha felveszem akkor hozzá többet a lábam se tehetem be, de mégis annyira fontos nekem a párom...
2023. máj. 1. 14:13
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, Kérdező, most toltad túl a sztorit.
2023. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyomja meg a piros gombot, és nyugodjon békében!

Vagy forduljon addiktológushoz, pszichológushoz...

De ne vegyen fel hitelt, kölcsönt!

Tudod, mit?

Vegyél fel 500 000 Ft-ot, csak a harmadát, és nézd meg, arra költi-e, amire kérte!

Apránként szembesüljél vele, mire kellesz...

2023. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Különben mással is játsszák ezt? Kérdezz körbe!
2023. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi lett a kölcsönnel, kérdező?
2023. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!