Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Örülsz, hogy összeolvadt a...

Örülsz, hogy összeolvadt a Takarékbank és az MKB Bank és létrejött Magyarország szuperbankja az MBH Bank?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagy, csak inkább azon csodálkozom, hogy engedték. A Budapest Bankot kihagytad. Ha jól tudom, az is része ennek (korábbi beolvadás).
2023. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Annyira örülök, hogy ott is hagyom őket a fenébe, húsz év után! Már fiókjuk sincsen, és automata is 15km-re legközelebb. Azt írták videó, vagy telefonos ügyfélszolgálat a jövő, használjuk azt. Hát, ezt másik bankban is megkapom.
2023. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem tud érdekelni.
2023. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%
Alapvetően sajnálom ezt az egészet már az elejétől fogva. Nekem, és a környezetemnek elképesztő kényelmes volt, ahogy csak lesétáltunk "a bankunkba" ügyeket intézni. Pedig ez egy nagyváros. Kisebb településeken, falvakban akár, halmozottan jó lehetett hogy egyáltalán van bank. Maga a Takarékszövetkezet koncepció és az eredeti célok is jó lehetett egykoron (szerintem a szocializmus előttre nyúlik ez, de javitsatok ha tévedek), bár nyílván efölött is eljárt az idő. A TKSZ-ek sorozatos egyesüléseivel majd végül a nagy Takarékbank megalakulásával ez az életérzés teljesen megszűnt létezni. Innentől már mindegy, hogy MBH vagy MKB vagy MTB (azmi, máuntin bájk? még jó, hogy nem ez lett :))), bár annak örülök, hogy nem a tolvaj, korrupt Külkeresek nevét őrzi a bank. Legalább nem azt.
2023. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

(Folyt.)

Amennyire sajnálom, ugyanannyira belátom, hogy ezeknek a pénzintezeteknek a léte is maga volt a luxus, nincs olyan szinten a pénzügyi kultúránk és sajnos a megtakarításaink se, hogy tömegesen megengedhessünk magunknak kvázi prémium banki szolgáltatást - mert ez az volt.

Arról nem beszélve, hogy ha nem az állam, akkor valamelyik nagy multi előbb-utóbb megette volna nagyhalként az összes kicsit.

Mészáros Lőrinctől pedig nem irigylek semmit, miért pont egy bankot :)

2023. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Hú ne tudd meg milyen boldog vagyok, sosem éreztem még ilyen boldogan magamat, igaz semmi közöm egyik beolvadt bankhoz se (és remélem nem is lesz), de mióta egyesültek egyszerűen sínen van az életem minden gondom elmúlt!
2023. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%

Miért kéne, hogy ez bármilyen szinten is érintsen érzelmileg?


Nem értem, hogy mi ebben a hír...

2023. máj. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Szuper.. már a 4. bankban vagyok átléptetve , úgy hogy közbe én nem váltottam igazából bankot..
2023. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Hát most ne tudd meg. Alig bírtam aludni az utóbbi napokban. Viccet félretéve

Eddig is közös bank voltak, csak most legalább egy néven fognak futni.


Amúgy meg 100% nyugati tulajdonú bankban vagyok, iskolához kellett azóta van). Nekem annyi kell hogy szimpatikus legyen az ügyintéző, eddig az volt több fiókban is…


Meglátjuk 2025.-ben mi lesz, úgy olvastam Sándor bankját addigra a kanyarban előznék.

2023. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
63%
Fidesz/Fidelitasosok meg is érkeztek szorgosan lepontozni.
2023. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!