Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Örülsz, hogy összeolvadt a...

Örülsz, hogy összeolvadt a Takarékbank és az MKB Bank és létrejött Magyarország szuperbankja az MBH Bank?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 16:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Hogy vannak emberek, akik mindenben politikát látnak. :(
2023. máj. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
66%

04:16


Mert nem politika ? Lölő és Nertársai szuper bankja?


Ti mondjátok mindig hogy a nyugati bank és IT szektor irányítja a politikát. Mondjuk Magyarországon elég egy cárjelölt meg 135 bátor pártkatona.



(Megint le leszek pontozva) 😂🤣

2023. máj. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%

Nem "mi" jöttünk lepontozni (nem vagyok se fidelitas-os se semmilyenes), hanem ti kezdetétek azzal aki nem irigyli kedves Lölőtöket.

Úgy látszik az irigység hiánya nálatok negatívum :)

2023. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

10:52


Irígy? Viccelsz ? mire? Misike lombkorona mentes lombkoronasétányára vagy a Shadl Gyuri ügyre?



Felőlem Magyarország összes bankját és szállodáját Mészáros úr birtokolhatja, akkor se leszek irigy. El kell ismerni jó üzletember

2023. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Én örülök, eddig takarékbankos voltam, de elég fapadosok voltak minden tekintetben, de mivel itt van hitelem, így nem nagyon volt lehetőségem váltani. Most hogy egybeolvadtak, talán némivel jobb szolgáltatást és használhatóbb mobil appot alkotnak. Legalábbis nagyon remélem.

De ugyanúgy Budapestbankos utána nyilván MKB-s lettem, úgyhogy most két bankom lett egy. Remelem a két számlát átvezetik valahogy egyre.

2023. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Majd meglátom és akkor örülök, de addig igazából nekem csak plusz dologgal járt, mivel át kellett pár dolgot irányítanom, tehát aki lepontozott korábbi válaszomra az mondja már meg, hogy konkrétan most mi az amivel jobb lett? Szóval ezért nem értem a kérdést se..
2023. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha végig lepontoztok mindenkit akkor mi a fsznak teszitek fel a kérdést!?
2023. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb, annál rosszabb. Én ezt tapasztalom. Úgyhogy bankot váltok.
dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Valakinek van tapasztalata náluk lakáshitellel?


Pl. az egyenlítő hitellel?

dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!