Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Készpénz befizetés K&h atm...

Készpénz befizetés K&h atm be,egyben kell beletenni a nyilásba ,ha egymillió ft ot akarok betenni?

Figyelt kérdés
Még nem használtam befizetésre az automatát,kis segitseg kellene,köszönöm.
2023. máj. 23. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kétféle ATM van: az egyiknél borítékban kell betenni, ott több bankót is belerakhatsz (általában 20-25 a max), a másiknál egyessével kell a nyíláson beadagolni a pénzt.
2023. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ugy lattam amin én akarok, nem boritekos.

Koszonom, akkor egyesevel.

2023. máj. 23. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi rendszeresen fizetünk be ATMen (K&H)

Boríték nélkül, egyben kell betenni a nyílásba (nem oda, ahol kiadja neked felvételkor) a pénzt, az automata átszámolja és jóvá kell hagynod, hogy annyi-e az összeg.

A sérült, gyűrött, sarkán behajlott bankjegyet nem fogadja be, visszaadja.

1 milliót meg nem tettünk be egyszerre, de 850ezret igen.


K&H ATM-en keresztül befizethető bankjegyek maximális száma

200 db bankjegy / tranzakció

Készpénzbefizetésre alkalmas címletek

500 Ft, 1 000 Ft, 2 000 Ft, 5 000 Ft, 10 000 Ft, 20 000 Ft

(BETÉTI BANKKÁRTYA HIRDETMÉNY

TERMÉSZETES SZEMÉLYEK RÉSZÉRE

Hatályos: 2023. április 1-től)


Fentieket nézve: 200 db x 20.000.- Ft = 4 milliót betehetsz egyszerre.

2023. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ami itt van: [link]
2023. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerre max 200 db pénzt tehetsz be.

Ha 5, 10 vagy 20ezresekben akarod betenni azt az 1 milliót akkor egyben is beteheted. Ha ettől kisebb címletben van a lóvé akkor több tranzakció kell.

Az se baj ha vegyesen vannak bankók. Egyszerre berakhatsz 5, 10, 20 stb ezrest is. Szétválogatja a gép.

Ami fontos: egyszerre max 200 db és ne legyen szakadt, ragasztott, gyűrött stb. Velem többször előfordult, hogy a kötegben az egyik bankó sarka be volt hajolva. Azt egyből visszadobta. De miután kihajtottam, a következő tranzakciónál bevette. Ezért többször előfordult, hogy betettem 149 20ezrest, majd a következő tranzakciónál 1db 20ezrest.

2023. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!