Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki vett már erste future-ö...

Valaki vett már erste future-ön keresztül állampapírt?

Figyelt kérdés

Szombaton vettem, de nem írta jóvá. Az a baj, hogy egész héten dolgozok és nincs nagyon időm menni bankba vagy a kincstárhoz. Tudom hogy ennek van valami minimális díja is.

Kell várni vele pár napot?

Valahol azt látom, hogy 100.000 Ft

még egy másik helyre kattintva 1 Ft.



#állampapír #Erste #erste future
2023. jún. 4. 16:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

100.000 Ft-ot tettem be csak. Az 2-3.000 Ft, szóval kb. ugyanott vagyok.

Fél évben volt annyi időm. De sokáig nem dolgoztam, így nem is foglalkoztatott a kérdés, csak hogy legyen munkám.

Na most hogy lett, így a megélhetésen felüli összeget egyből betettem oda.

Nem akartam a számlán hagyni, mert hajlamos vagyok az utolsó fillérig elkölteni. Ezért nekem még a 97.000 Ft is jó onnan, mint hogy 0 Ft marad összesen.

Mindenkinek mások az életkörülményei a fontossági sorrend.

1 millió forint esetén már vennék ki egy szabadnapot.

Egyébként igen annyit focizok, amatőr szinten játszok. Munka után járok edzésre, null forintért. Minket nem az állam támogat. Hanem hobbi, a saját idejünket szánjuk rá és szeretjük.

2023. jún. 4. 20:10
 12/14 anonim ***** válasza:
25%

100 ezer forint esetén valóban kb. mindegy, de akkor hadd közelítsem meg másik irányból a kérdést.

Ha mondjuk 100 ezer forintért akarnál venni egy telefont vagy tévét, vagy valamit amit szeretnél, akkor is úgy tennéd meg ezt, hogy besétálnál az első boltba és megvennéd az első ránézésre jó készüléket? Szerintem nem. Valószínűleg utánajárnál a dolognak, olvasnál róla, megkérdeznéd a barátaidat, stb. és akkor akár egy hét kutakodás után vennéd meg a szerinted legjobb terméket.

Ellenben ha a pénzed lekötéséről van szó, akkor meg "b..szni bele, majd csak jó lesz"! Ne vedd magadra, a legtöbb ember ilyen sajnos. Remélem a jövőben majd jobban utánajársz a dolgoknak, a te érdekedben. (Bár amúgy semmi katasztrófát nem csináltál most, csak jobban is járhattál volna.)

2023. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Telefonnál így csináltam, mert a régi tönkrement és kellett hogy legyen. Beírtam egy csoportba meg néhány véleményt olvastam neten.

Xboxon sem gondolkoztam sokan.


Vitaminokon, táplálékkiegészítőn, kaján szoktam gondolkozni.

Ami úgymond olyan, hogy ha elrontom nem lehet visszacsinálni. A többi tárgyi dolog "csak" pénz. Idézőjelesen.

Vagy amikor fociban dilemmáztam, hogy egyik vagy másik csapathoz menjek.

Mindenkinek más a prioritás. Egyébként rákérdeztem testvéremnél, Ő valóban nem mondta hogy Online is lehet a kincstárnál, mert mindenképpen személyesen ment be. Így ez az opció elszállt.

2023. jún. 4. 23:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Ohh, a 100e hozamát szinte megeszi a havidíjad :)
2023. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!